cena 0,00 Kč s DPH
bez % DPH: 0,00 Kč
Zboží je aktuálně nedostupné, nelze objednat.
Popis
Jablečný ocet má adstringentní a antioxidační účinky, zanechá vaše vlasy hebké a lesklé. Citronová esence napomáhá rovnováze mazové sekrece, obnovuje a posiluje vlasovou pokožku.
Znečištění, stres a únava narušují rovnováhu vlasové pokožky. Vlasy vypadají mdle a unaveně. Šampon pro zvýšení lesku jemně odstraňuje maz a další nánosy které činí vlasy mdlé a bez lesku. Vnese život a energii do vašich vlasů.

Aromaenergie: 100% rostlinných ingrediencí je organicky pěstovaných, 98,7% všech ingrediencí je přírodních, 10,5% všech ingrediencí je organicky pěstovaných.

Použití: Aplikujte na mokré vlasy a prsty jemně masírujte pokožku hlavy. Dobře smyjte. Pokud je to třeba postup opakujte.

Složení: Voda, levandulová voda (Lavandula Angustifolia)*, Ammonium Lauryl Sulfate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Polyglyceryl-10 Ester oleje z broskvových jader, hydrolyzovaný pšeničný protein, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyl-trimonium Chloride, jablečný ocet (Pyrus Maleus)*, esenciální olej z kůry pomeranče (Citrus Dulcis)*, esenciální olej z kůry citronu (Citrus Limonum)*, kyselina citronová, Benzyl Alkohol, Sodium Benzoate, Limonene.
*organicky pěstované ingredience

Výrobce: Green Mama
Podobné zboží najdete v katalogu zde: