cena 0,00 Kč s DPH
bez % DPH: 0,00 Kč
Zboží je aktuálně nedostupné, nelze objednat.
Popis
Esenciální olej z rozmarýnu má zpevňující a povzbuzující účinky. Okamžitě stimuluje vlasovou pokožku. Levandulový esenciální olej je zklidňující a stimulační.
Jsou vaše vlasy jako bez života? Dodejte impuls kořínkům vašich vlasů pomocí stimulujícího koncentrátu z levandulového a rozmarýnového oleje. Vyživí vaši vlasovou pokožku a okamžitě dodají výživu vašim vlasovým folikulům a potřebnou stimulaci ke zvětšení objemu a oživení vašich vlasů.

Aromaenergie: 100% rostlinných ingrediencí je organicky pěstovaných, 98,7% všech ingrediencí je přírodních, 10,2% všech ingrediencí je organicky pěstovaných.

Použití: Aplikujte na mokré vlasy a prsty jemně masírujte pokožku hlavy. Dobře smyjte. Pokud je to třeba postup opakujte.

Složení: Voda, levandulová voda (Lavandula Angustifolia)*, Ammonium Lauryl Sulfate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Polyglyceryl-10 Ester oleje z broskvových jader, hydrolyzovaný pšeničný protein, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyl-trimonium Chloride, esenciální levandulový olej (Lavandula Angustifolia)*, esenciální rozmarýnový olej (Rosmarinus Officinalis)* kyselina citronová, Benzyl Alkohol, Sodium Benzoate.
*organicky pěstované ingredience

Výrobce: Green Mama
Podobné zboží najdete v katalogu zde: