cena 0,00 Kč s DPH
bez % DPH: 0,00 Kč
Zboží je aktuálně nedostupné, nelze objednat.
Popis
Med je bohatý na vitamíny, aminokyseliny a minerály, zvyšuje měkkost a jemnost vlasů. Pšeničný protein posiluje, obnovuje a vyhlazuje vlasová vlákna.
Pokud vaše vlasová pokožka neprodukuje dostatečné množství hydrolipidového filmu, nemůže nadále poskytovat přirozenou ochranu vašim vlasům. Vlasová kutikula se otevře a na vlasu se vytvoří šupinky způsobující drsnost a lámavost vlasu. Vlasy jsou křehké, matné a vypadají jako bez života. Se šamponem „Nutrition“ vaše vlasová pokožka opět obnoví svojí rovnováhu a vlasová vlákna se uzavřou a stanou se hladkými.

Aromaenergie: 100% rostlinných ingrediencí je organicky pěstovaných, 98,7% všech ingrediencí je přírodních, 10,3% všech ingrediencí je organicky pěstovaných.

Použití: Aplikujte na mokré vlasy a prsty jemně masírujte pokožku hlavy. Dobře smyjte. Pokud je to třeba postup opakujte.

Složení: Voda, levandulová voda (Lavandula Angustifolia)*, Ammonium Lauryl Sulfate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Polyglyceryl-10 Ester oleje z broskvových jader, hydrolyzovaný pšeničný protein, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyl-trimonium Chloride, med*, esenciální geraniový olej (Pelargonium Graveolens)*, esenciální pomerančový olej (Citrus Aurantium Dulcis)*, kyselina citronová, Benzyl Alkohol, Sodium Benzoate, Citronellol, Limonene.
*organicky pěstované ingredience

Výrobce: Green Mama
Podobné zboží najdete v katalogu zde: