cena 0,00 Kč s DPH
bez % DPH: 0,00 Kč
Zboží je aktuálně nedostupné, nelze objednat.
Popis
Plná výživných ingrediencí, jako je mandlový olej a bambucké máslo, tato hustá krémová maska změní suché a poškozené vlasy na vlasy ohebné a hedvábně jemné. Působí jako skutečná hydratační lázeň. Zajistí výživu a pevnost vlasům, ochranu proti nepříznivým vnějším vlivům a konec roztřepeným konečkům.
Rozdíl je patrný na pohled i na dotek: vaše vlasy budou opět lesklé a hebké.

Výrobek je oceněn certifikátem ECOCERT SAS BP47 32600 L’ISLE JOURDAIN – FRANCE.

Aromaenergie: 100% rostlinných ingrediencí je organicky pěstovaných, 98,9% všech ingrediencí je přírodních, 14,3% všech ingrediencí je organicky pěstovaných.

Obsahuje: Levandulovou vodu, rostlinné oleje, bambucké máslo, glycerin, mandlový olej, gelující složky pocházející z moře, esenciální olej z pomeranče, guarová guma, přírodní regulátor pH, konzervační látky schválené Ecocert.

Použití: Masku aplikujte na šamponem umyté vlasy. Nechte působit 2-5 minut a úoté dobře smyjte.

Složení: Voda, cetearyl alkohol, levandulová voda (Lavandula angustifolia)*, bambucké máslo (Butyrospermum Parkii)*, glycerin, mandlový olej (Primus Amygdalus Dulcis)*, cetearyl glykosid z pšeničných otrub, carrageenan (Chorus Crispus), pomerančový esenciální olej (Citrus Aurantum Dulcis)*, hydroxypropyl guar hydroxyl-propyltrimonium chloride, parfém, citric acid, podium benzoane, benzyl alkohol, linalool, limonene.
*organicky pěstované ingredience

Výrobce: Green Mama
Podobné zboží najdete v katalogu zde: