cena 0,00 Kč s DPH
bez % DPH: 0,00 Kč
Zboží je aktuálně nedostupné, nelze objednat.
Popis
 Tento výživný olej byl speciálně vyvinutý pro posílení a regeneraci vlasů oslabených po trvalé a barvení vlasů. Rostlinný komplex s revitalizačními účinky proniká hluboko do vlasového vlákna a vyživuje matné, suché vlasy a navrací jim jejich přirozenou jemnost a vitalitu. Tento olej vyživuje, aniž by zanechával mastným film, stimuluje růst vlasů a redukuje tvorbu lupů. Navrací vlasům jejich původní lesk, jemnost a elasticitu, které jsou nezbytné pro silné a zdravé vlasy.

Aromaenergie: Obsahuje 100% organické esenciální oleje.

Použití: Nahřejte uzavřenou tubu ve sklenici horké vody. Nahřátý olej naneste rovnoměrně od kořínků až ke konečkům. Hlavu jemně masírujte 5 minut. Zabalte hlavu do nahřátého ručníku a nechte působit 30-40 minut. Vlasy pak pečlivě omyjte jedním z šamponů z řady "Formule Tajgy". Nejlepšího výsledku dosáhnete při použití nahřátého oleje při koupeli nebo v sauně.

Aktivní látky: Sezamový olej (Sesamum Indicum), mandlový olej (Prunus Dulcis), extrakt z lopuchu (Arctium Lappa), pohankový extrakt (Polygonum Fagopyrum), extrakt z kopřivy (Urtica Dioica), olej z pšeničných klíčků (Triticum Vulgare), březový extrakt (Betula Alba), Panthenol, rakytníkový olej (Hippophae Rhamnoides).

Výrobce: Green Mama
Podobné zboží najdete v katalogu zde: