Doprava

Vyberte si způsob dopravy zboží nebo převzetí zboží

Zaslání Českou poštou - standardní balík

Zásilku s objednaným zbožím Vám doručí Česká pošta na Vaši adresu uvedenou v objednávce. V případě, že Vás doručovatel nezastihne v době doručení na dodací adrese, nechá Vám ve schránce oznámení o uložení zásilky na nejbližší poště, kde si ji můžete většinou ještě ten samý den v odpoledních hodinách, případně v následujících dnech vyzvednout. Většinou jsou tyto zásilky doručeny během jednoho až tří pracovních dnů od odeslání. Pokud potřebujete mít o zásilce přehled nebo potřebujete objednané zboží dříve, vyberte si raději zaslání typem zásilky: balík do ruky.
Cena bez DPH: 80,00 Kč, včetně DPH: 96,80 Kč

Zaslání Českou poštou - balík do ruky

Zásilku s objednaným zbožím Vám pošleme Českou poštou typem zásilky: balík do ruky. Předpokládaný termín doručení zásilky je následující pracovní den po dni odeslání. V informačním e-mailu Vás informujeme o čísle zásilky, podle kterého lze sledovat stav doručování zásilky na stránkách České pošty www.cpost.cz Česká pošta běžně posílá SMS adresátovi s informací o předpokládaném datu doručení. Pokud Vás doručovatel nezastihne na dodací adrese, můžete si zásilku vyzvednout na poště.
Cena bez DPH: 150,00 Kč, včetně DPH: 181,50 Kč

Zaslání zboží do zahraničí

Pokud chcete zaslat zboží na Slovensko nebo do jiných zemí v Evropské unii, vyberte tuto možnost. Před odesláním zásilky Vás budeme informovat o ceně poštovného a navrhneme Vám vhodný způsob úhrady zboží. Cena je závislá na váze a hodnotě zásilky, státu doručení, způsobu úhrady a způsobu zaslání zásilky. Například: nejčastěji odesílaná zásilka do zahraničí je zásilka zasílaná na Slovensko, má hmotnost cca 0,8 kg, je zaplacena převodem a zasílací náklady jsou 230 Kč. Tato cena se ukazuje jako výchozí cena pro zahraniční zasílání.
Cena bez DPH: 300,00 Kč, včetně DPH: 363,00 Kč