Kiss my Face

Přírodní a bio kosmetika Kiss My Face zaplňuje mezeru na českém kosmetickém trhu výrobky, které jsou nekompromisně, "absolutně" a čistě přírodní. Směřuje především do segmentu běžné denní kosmetiky na rozdíl od stávající přírodní kosmetiky, ketrá je zamýšlená především jako kosmetika léčivá či alternativní. I přes to kosmetika Kiss My Face používá výhradně léčivé byliny a ingredience z nich. Výrobky i ingredience Kiss My Face získaly všechny myslitelné certifikáty potvrzující jejich čistě přírodní původ. Výrobky nikdy nebyly, nejsou a nebudou testovány na zvířatech.
Kosmetika Kiss My Face používá pouze ty nejúčinnější a čisté produkty biofarmaření, přírodní vitamíny a minerály. Většina složek pochází ze znovuobnovitelných zdrojů, které jsou z hlediska životního prostředí "čisté". Byliny jsou nakupovány od obyvatel žijících na biofarmách. Nákupem surovin jim pomáháme zachovat si jejich vlastní zdravý životní styl a oni nám to mnohonásobně vrací v kvalitě jejich produkce. Všechny složky kosmetiky Kiss My Face jsou použity v optimální míře ... nešetříme!
Nepřidáváme k chemické složce trochu té přírodní, abychom mohli říct: " ... naše kosmetika je přírodní ...". Od nás dostanete "pouze" tu přírodní. Kosmetice Kiss My Face můžete věřit stejně jako vodě z horského pramene. Váš obličej bude zářit, Vaše pleť Vám bude vděčná.
Průlom na poli péče o zuby od Kiss My Face. V běžných zubních pastách je určité procento vody bez jakýchkoli prospěšných účinků. V Kiss My Face zubních pastách je voda nahrazena bio aloe vera gelem a pečlivě vybranými složkami k vytvoření výjimečných produktů k péči o ústní dutinu.
Zde jsou zubní pasty, která přinášejí skvělou chuť, svěží dech a zdravé dásně...přírodní cestou. Výrobky Kiss My Face neobsahují živočišné složky, umělá barviva, nebo nepotřebné chemikálie a nebyly testovány na zvířatech.
Ta nejlepší BIO péče o vlasy. Přírodní šampony a kondicionéry, které skutečně fungují. S výjimečným, přírodním aroma, které je povzbuzující a voňavé. Kiss My Face šampony jemně a důkladně čistí bez poškození svrchní vrstvy vlasů, nevysušují, ale naopak zklidňují a vyhlazují vaši vlasovou pokožku pomocí čistých esenciálních olejů a BIO bylinek. Kondicionéry navrací vlasům vitalitu a znovu doplňují ztracené živiny. BIO rostliny a čisté esenciální oleje vyživují a zpevňují vlasy, zatímco zároveň zlepšují jejich upravitelnost, redukují spletence a rozdělují od sebe konečky. Dodají vašim kadeřím pružný, plnější a zdravější vzhled, na jaký jste dosud nebyli zvyklí. Směs voňavých esenciálních olejů vás rozjasní a pozvedne vám náladu.
Tyto výrobky neobsahují sodium lauryl sulfát. Výrobky Kiss My Face neobsahují živočišné složky, umělá barviva, nebo nepotřebné chemikálie a nebyly testovány na zvířatech.
Kiss My Face uspěl ve vytvoření formy zkapalněných dezodoračních krystalů, které jsou 100% účinné v potlačení tělesných pachů. Neobsahují parabeny, neutralizují a omezují pachy, bez umělých vůní. Jsou účinné po celý den, bezbarvé a skutečně fungují! Tyto výrobky nejsou testovány na zvířatech, neobsahují umělá barviva, mají vyrovnané pH a jsou 100% bioodbouratelné.
Tato báječná samopěnivá BIO mýdla na ruce vytváří okamžitou pěnu pomocí provzdušňovací pumpičky a zanechají na vašich rukou jemnou vůni Provence. Základem je BIO Aloe vera, bylinky a květiny.
Kosmetická řada pro děti od Kiss My Face. Jemné ingredience, příjemná vůně a zábavné obaly - to vše zpříjemní dětem její užívání.
Péče o ruce a nohy od Kiss My Face.