Francouzská přírodní kosmetika GREEN MAMA - doprodej

Kosmetika Green Mama byla vyráběna v jižní Francii, v kraji plném aromatických bylin. Obsahuje výtažky z šalvěje, řebříčku, jetele, přesličky, břízy, kopřivy, měsíčku a dalších rostlin. Tyto rostliny jsou v BIO kvalitě, pocházejí z kontrolovaných ekologických farem a certifikovaných sběrů. Tvůrci kosmetiky Green Mama se soustředili na její stoprocentní přírodní čistotu. Tato kosmetika neobsahuje minerální oleje, silikon, barviva ani syntetické parfémy. Výrobky ani jejich výchozí suroviny nejsou testovány na zvířatech a neobsahují živočišné složky. Kosmetika Green Mama je dobře snášena i citlivou pletí. Je vyhledávána příznivci zdravého životního stylu a vhodná pro každého, kdo respektuje přírodu a chce využít její uzdravovací procesy.

Kosmetika Green Mama se přestala dovážet do České republiky a nadále nebude v naší stálé nabídce. Na této stránce nabízíme většinu kosmetiky Green Mama za sníženou cenu. Jedná se o výprodej skladových zásob, přičemž některé výrobky mají sníženou dobu expirace. Na tuto skutečnost je u jednotlivých položek upozorněno. I výrobky, které sníženou expiraci nemají jsou nabízeny za nižší cenu z důvodu vyprodání skladu.

Pokud budete mít jakékoli dotazy ke kosmetice Green Mama (např. chcete výrobek, který již v nabídce není), neváhejte nás kontaktovat na kosmetika@vte.cz.
Řada Formule Tajgy byla vyvinuta na základě původních receptur používaných v Tibetské medicíně. Spojuje v sobě jednoduchost, návrat k přírodě a harmonii s cílenou péčí o vaši pleť, tělo a vlasy. Obsahuje 100% organické esenciální oleje, které pozitivně působí na celý Váš organismus a dodají Vám příjemný pocit. Každodenní péče o vaši pleť Vám bude působit radost a potěšení.
Každý třetí mladý člověk trpí více či méně těžkou formou akné. To je způsobeno třemi základními faktory: nadbytkem mazové sekrece, problémy s odstraněním mrtvých buněk z povrchu pleti a výskytem bakterií, které způsobují zánětlivé procesy na kůži. Každý se s nimi snaží vypořádat vlastní cestou, ale měl by se vyvarovat příliš agresivního čištění pleti, na něž pleť odpovídá zvýšenou tvorbou kožního mazu a zhoršením akné. Řada Fly @ Way byla vyvinuta speciálně pro mladou pleť s kožními problémy. Je plná přírodních složek, rostlinných extraktů a esenciálních olejů, které na pleť působí pozvolna a jemně, absorbují přebytek kožního mazu, odstraňují mrvé buňky, vyčistí póry a ...zklidní pleť.
Tato řada nabízí luxusní 100% přírodní péči vaší pleti a neobsahuje žádné konzervační látky. Zahrnuje výrobky pro odlíčení, čištění i tonizaci, několik krémů pro různé typy pleti a Botoline vyhlazující péči, která je přírodní alternativou estetické medicíny a díky vysokému obsahu minerálních látek napomáhá uvolnění rysů obličeje. Další částí řady jsou Intenzivní séra pro regeneraci vaší pleti. Tato séra nabízejí perfektní harmonii mezi novými technologickými postupy a přírodou. Byla vyvinuta v jižní Francii za použití čistých a neupravovaných přírodních složek. Obsahují rostlinné oleje, rostlinné extrakty (získané šetrnou metodou extrakce pomocí CO2) a esenciální oleje, které v sobě koncentrují všechny vlastnosti rostlin. Neobsahují konzervační látky, syntetická barviva a parfémy, živočišné složky a minerální oleje. Respektují přirozenost vaší pleti.
Tato řada obsahuje šest různých šamponů, které jsou přizpůsobené specifickým potřebám různých typů vlasů a vlasové pokožky, kondicioner pro lepší rozčesávání vlasů a výživnou masku. Přípravky z této řady jsou schválené certifikátem Ecocert. Šampony respektují potřeby vlasů a vlasové pokožky, neboť obsahují velmi jemné čistící rostlinné výtažky (glukóza, kokosový olej, palmový olej), neobsahují SLS (sodium lauryl/laureth sulfát). Obsahují esenciální oleje, které potěší vaše smysly a rostlinné extrakty, které byly vybrány pro svoje specifické účinky na vlasovou pokožku. Přinášejí vašim vlasům vše, co potřebují, aby byly tak krásné a zdravé jak jen mohou být.
Řada parfémů navržená Alicií Milor pro Green Mama. Toaletní vody s vysokým obsahem přírodních složek v elegantním flakonu zdobeném malým korálkem. Překvapí nejenom vtipně řešenou krabičkou, ale hlavně krásnou dlouhotrvající vůní. Tato řada nabízí jak vůně kořeněné (pačuli, kadidlo), sladké (vanilka, skořice, čokoláda), tak i lehké ovocné (pomeranč) či květinové (lotos, růže, mimóza). Vybrat si může každá žena, která touží po nevšedním zážitku.