Přírodní kosmetika Frais Monde

Frais Monde je hypoalergenní přírodní italská kosmetika využívající pozitivní účinky termální vody z tisíciletého sirného pramene v oblasti Terme di Répole. Svým jedinečným a konstantním složením představuje spolu s minerálními solemi opravdový aktivní základ pro pokožku. Nabízí komplexní péči o pleť, kosmetiku pro období těhotenství a po porodu, dětskou kosmetiku, řadu pro muže, sport a volný čas. Přípravky aktivně bojující proti celulitidě, čtyři řady aromaterapie (hydratační, zklidňující, čistící a regenerační), parfémy a esenciální oleje. K vytvoření útulné atmosféry vaší domácnosti vám pomohou prostorové deodoranty s esenciálními oleji.

THERMAL SPA HAIRCARE PROGRAM je nový přírodní program vytvořený pro péči o vlasy a vlasovou pokožku. Je rozdělený na specificku péči o různé typy vlasů. Řada energy pro regulaci a prevenci vypadávání vlasů, řada hydro pro elektrizující,roztřepené a velmi suché vlasy, řada nutri pro normální až lehce suché vlasy, řada purify pro mastné vlasy, řada revital pro jemné, tenké, křehké vlasy a zvětšení objemu vlasů, řada calm pro namáhané, poškozené vlasy a pokožku hlavy a řada specific velmi úspěšná v léčbě a odstranění lupů.
Produktová řada Proteattiva pro těhotné ženy představuje kompletní péči přírodních produktů potřebných k prevenci typických nepříjemných účinků tohoto období na tělo a pokožku. Proteattiva garantuje dvojí kosmetický efekt při prevenci proti ochabnutí pokožky a vzniku strií v období těhotenství a ochranu a stimulaci udržováním pružné a vláčné pleti díky zjemňujícím, antioxidačním a regeneračním účinkům.

Proteattiva zahrnuje přípravky pro specifické, efektvní ošetření, jako jsou zpevňující a zjemňující tělové krémy a oleje, krém na prsa pro přípravu a ochranu nejcitlivější pokožky, gel na nohy ke zmírnění a předcházení otokům, díky stimulačnímu a osvěžujícímu účinku.
Proteattiva Bambini je nová kosmetická řada speciálně vytvořená pro děti a kojence. Produkty jsou vybaveny přírodními aktivními látkami, které byly vyvinuty k ochraně a čištění i té nejcitlivější, křehké pokožky narozených dětí. Proteattiva představuje dvojí účinek pro ochranu přirozené a delikátní pH rovnováhy pleti a hydrataci a prevenci vyrážek, opruzenin a dalších narušení pokožky.

Proteattiva roste s vaším dítětem a ochraňuje jeho zdravou křehkou kůži. Je víc než jen jednoduchou řadou přírodních produktů. Proteattiva je především garancí hloubkového čištění pleti v kombinaci s absolutním dermatologickým bezpečím. Obsahuje mizivé množství přírodní parfemace a perfektně vyhovuje citlivé pokožce vašeho děťátka. Proteattiva je vyrobena z přírodních, hypoalergenních aktivních ingrediencí, které jsou pečlivě kontrolovány, aby vám mohly poskytnout nejvyšší kvalitu a klidnou mysl při jejich používání.
Tato řada nabízí velké množství různých přípravků na opalování obličeje i těla, pro rychlejší opalování, aktivní opalovací spreje a sluneční vody. Dále jsou zde zastoupeny přípravky po opalování a k udržení opálení pleti. Řada je číslována evropským systémem číslování faktorů - Evropský systém označování faktorů používá čísla 0-13. Číslo 13 je maximální, pokud má produkt vyšší faktor, je označený jako TOTAL PROTECTION – totální ochrana. Každý produkt kosmetiky Frais Monde, který obsahuje faktor, je pro Vaší snadnější orientaci přepočítán do amerického číslování. Přepočítaný faktor je vždy uveden v závorce. Pokud uveden není, znamená to, že produkt je bez faktoru.
ADVANCED je nový a pokrokový přírodní program vytvořený pro odstraňování projevů stárnutí pleti. Je speciálně určený pro zralou pleť, které pomáhá omezovat stopy působení věku. Řada obsahuje: ADVANCED Eye Cream Gel, který byl speciálně vytvořený pro křehkou pokožku očního okolí, k jejímu vylepšení a jako prevence proti stárnutí, Anti–Age Lightening, který obnovuje mladistvou zář unavené a matné pleti, Anti-Age Deep Wrinkle, který přichází s přírodními látkami účinkem podobným botulotoxinu, s okamžitým liftingovým efektem a Anti-Age Expression protivráskový krém.
Zklidňující a osvěžující, vhodná pro citlivou, křehkou a podrážděnou pleť. Tisíciletý pramen známý pro své bohatství a prospěšné využívání v oblasti dermatologie. Svým jedinečným a konstantním složením představuje spolu s aktivními minerálními solemi, opravdový aktivní základ pro pokožku.