Balzám na rty Noční péče

Extra silný, krémový a bohatý na výživové složky. Tento balzám má opravdu čarovnou moc. Zatímco vás vůně vanilky ukolébá do sladkých snů, heřmánek modrý, který je proslulý svými protizánětlivými účinky, bude pečovat o krásu vašich rtů.
značka:
Hurraw!
obsah:
4,3 g
produktové číslo:
HW01
cena 128,30 Kč s DPH
bez 21% DPH: 106,00 Kč
Koupit
Popis
Extra silný, krémový a bohatý na výživové složky. Tento balzám má opravdu čarovnou moc. Zatímco vás vůně vanilky ukolébá do sladkých snů, heřmánek modrý, který je proslulý svými protizánětlivými účinky, bude pečovat o krásu vašich rtů.
Lisováno za studena. Veškeré suroviny pochází z přirozeného prostředí, přírodní produkt.

Přečtěte si o hlavních léčivých složkách:
Avokádový olej - mimořádně vysoký obsah vitamínu A a E. Je bohatý na esenciální mastné kyseliny, a proto je velmi doporučován na citlivé a často popraskané rty.
Šípkový olej - zdroj vitamínu A a vícenenasycených mastných kyselin, zejména gama-linolenové. Vynikající regenerační, pěstící a hojivé účinky ideální pro suchou a zralou pleť. Intenzivně ošetřuje a vyhlazuje pokožku vašich rtů.
Olej z Mokřadky (Limnanthes alba) - úžasné hydratační a změkčující účinky. Jelikož krásně drží na rtech, nehrozí přes noc ztráha vlhkosti pokožky vašich rtů.
Arganový olej - je velice vyhledávanou aktivní látkou v kosmetických produktech. Arganový olej je totiž opravdovým pokladem mezi ostatními oleji! Obsahuje vysoké množství aktivních látek, jako vitamín A, E a F, esenciální mastné kyseliny, kyselinu linolovou, flavonoidy a karotenoidy (výrazné antioxidační účinky, které jsou ideální pro boj s chronickými opary), nenasycené mastné kyseliny omega-3 a omega-6, a je proto velice cenný pro ošetření pokožky.
Jeho výroba je prováděna ručně ženami v berberských vesnicích nejen kvůli zachování tradic, ale zejména pro zachování všech důležitých látek, které olej obsahuje. Díky jeho stále rostoucí popularitě ve světě se tak významně zlepšily pracovní podmínky a sociální postavení berberských žen.

Použití: Používejte na rty dle potřeby.

Složení: Kandelilový vosk, kakaové máslo, kokosový olej, avokádový olej, sladký mandlový olej, ricinový olej, olej z růže šípkové, olej z Mokřadky (Limnanthes alba), arganový olej, vitamín E, vanilka, peruánský balzám, výtažek z heřmánku modrého.

Výrobce: Hurraw!
Toto a podobné zboží najdete v katalogu zde: