Zubní pasta proti zubnímu kazu

Průlom na poli péče o zuby od Kiss My Face. V běžné zubní pastě je určité procento vody bez jakýchkoli prospěšných účinků. V Kiss My Face zubních pastách je voda nahrazena bio aloe vera gelem a pečlivě vybranými složkami k vytvoření výjimečné zubní pasty a ústní vody. Zubní pasta, která přináší skvělou chuť, svěží dech a zdravé dásně...přírodní cestou. Výrobky Kiss My Face neobsahují živočišné složky, umělá barviva, nebo nepotřebné chemikálie a nebyly testovány na zvířatech.
značka:
Kiss My Face
obsah:
96 g
produktové číslo:
FN83623
skladem
zboží je na našem skladě
cena 151,30 Kč s DPH
bez 21% DPH: 125,00 Kč
Koupit
Popis
Průlom na poli péče o zuby od Kiss My Face. V běžné zubní pastě je určité procento vody bez jakýchkoli prospěšných účinků. V Kiss My Face zubních pastách je voda nahrazena bio aloe vera gelem a pečlivě vybranými složkami k vytvoření výjimečné zubní pasty a ústní vody. Každá z nich přináší skvělou chuť, svěží dech a zdravé dásně...přírodní cestou.
Výrobky Kiss My Face neobsahují živočišné složky, umělá barviva, nebo nepotřebné chemikálie a nebyly testovány na zvířatech.

Složení: Sodium Monofluorophosphate 0.15 w/v Fluoride Ion, glycerin (rostlinný zdroj), sorbitol (rostlinný původ), hydratovaný kysličník křemičitý (minerální původ), certifikovaná BIO Aloe Vera, voda, sodium lauroyl sarcosinate (derivát z mastných kyselin kokosového oleje a sarcosine-amino kyselina), olej z máty peprné, olivový olej, islandský lišejník (bělící složka), xanthan gum, olej Tea Tree, xylitol (rostlinný původ), chlorophillin-copper complex (přírodní barvivo).
*Bio složky jsou certifikované firmou Oregon Tilth

Výrobce: Kiss my Face
Toto a podobné zboží najdete v katalogu zde: