Bělící zubní pasta

Průlom na poli péče o zuby. Zubní pasta Kiss My Face - Whitening využívá zklidňující Certifikovanou BIO Aloe Vera kombinovanou se silnou směsí pečlivě vybraných přírodních bělidel pro vytvoření skutečně výjimečné zubní pasty, která zanechá na vašich zubech pocit neopakovatelné svěžesti. Obsahuje certifikovanou BIO Aloe Vera, kysličník křemičitý a islandský mech (přírodní bělidla), mátu peprnou (přírodní příchuť), olej z Tea Tree (čistící a antiseptické vlastnosti). Výrobky Kiss My Face neobsahují živočišné složky, umělá barviva, nebo nepotřebné chemikálie a nebyly testovány na zvířatech.
značka:
Kiss My Face
obsah:
96 g
produktové číslo:
FN83156
skladem
zboží je na našem skladě
cena 151,30 Kč s DPH
bez 21% DPH: 125,00 Kč
Koupit
Popis
Průlom na poli péče o zuby. Zubní pasta Kiss My Face - Whitening využívá zklidňující Certifikovanou BIO Aloe Vera kombinovanou se silnou směsí pečlivě vybraných přírodních bělidel pro vytvoření skutečně výjimečné zubní pasty, která zanechá na vašich zubech pocit neopakovatelné svěžesti.
Obsahuje certifikovanou BIO Aloe Vera, kysličník křemičitý (přírodní bělidlo), koenzym-Q10 (pro zdravé dásně), mátu peprnou (přírodní příchuť), koňský kaštan (pro zdravé dásně), olej z Tea Tree (čistící a antiseptické vlastnosti).
Výrobky Kiss My Face neobsahují živočišné složky, umělá barviva, nebo nepotřebné chemikálie a nebyly testovány na zvířatech.

Složení: Glycerin (rostlinný zdroj), sorbitol (rostlinný původ), hydratovaný kysličník křemičitý (minerální původ), certifikovaná BIO Aloe Vera, voda, sodium lauroyl sarcosinate (derivát z mastných kyselin kokosového oleje a sarcosine-amino kyselina), olej z máty peprné, islandský lišejník (přírodní bělidlo), xanthan gum (přírodní původ), mentol (přírodní původ), esenciální olej z Tea Tree, xylitol (rostlinný původ), chlorophillin-copper complex (přírodní barvivo).
*Bio složky jsou certifikované firmou Oregon Tilth

Výrobce: Kiss my Face
Toto a podobné zboží najdete v katalogu zde: