Dětský měsíčkový olej

Velmi jemný hojivý olejíček určený k péči o pokožku dětí a miminek od prvních dnů života. Dětský měsíčkový olej účinně pečuje o citlivou a jemnou pokožku miminka, chrání ji před vysoušením a podrážděním. Zklidňuje a hojí červená, bolestivě vypadající místa a opruzeniny v oblasti plenek. Větší balení.
značka:
Saloos
obsah:
125 ml
produktové číslo:
SALMO20
cena 227,50 Kč s DPH
bez 21% DPH: 188,00 Kč
Koupit
Popis
Velmi jemný hojivý olejíček určený k péči o pokožku dětí a miminek od prvních dnů života. Dětský měsíčkový olej účinně pečuje o citlivou a jemnou pokožku miminka, chrání ji před vysoušením a podrážděním. Zklidňuje a hojí červená, bolestivě vypadající místa a opruzeniny v oblasti plenek.
Větší balení.

Použití: Doporučujeme ke každodennímu ošetření pokožky celého tělíčka, zejména po koupání. Léčivý extrakt z měsíčku lékařského v harmonické kombinaci s mandlovým a pupálkovým olejem v bio kvalitě vyhovuje jemné pokožce dětí a novorozenců od prvních dnů života. Účinný při opruzeninách. Bez parfemace.

Složení: Helianthus annus (BIO), Sezamum indicum (BIO), Prunus amygdalus dulcis, Oenothera biensis (BIO), Calendula officinalis extract, Tocopherol, Ascorbyl palmitate, Ascorbic acid.

Výrobce: Saloos
Toto a podobné zboží najdete v katalogu zde: