Dětský uvolňující olej

Jemné rytmické masírování bříška ve směru hodinových ručiček často děťátko uklidní a pomůže mu zbavit se nadýmání. Masáž je dobré provádět jednou denně nejlépe po koupeli nebo během dne, alespoň půl hodiny po jídle. Dětský uvolňující olej obsahuje pečlivě vybrané esenciální oleje z anýzu, fenyklu a kardamomu, jejichž účinky a příjemné aroma uvolňují větry a podporují trávení. Olej zároveň pečuje o citlivou a jemnou pokožku miminka a chrání ji před nepříznivými vlivy.
značka:
Saloos
obsah:
50 ml
produktové číslo:
SALMO19
cena 134,40 Kč s DPH
bez 21% DPH: 111,00 Kč
Koupit
Popis
Jemné rytmické masírování bříška ve směru hodinových ručiček často děťátko uklidní a pomůže mu zbavit se nadýmání.
Masáž je dobré provádět jednou denně nejlépe po koupeli nebo během dne, alespoň půl hodiny po jídle. Dětský uvolňující olej obsahuje pečlivě vybrané esenciální oleje z anýzu, fenyklu a kardamomu, jejichž účinky a příjemné aroma uvolňují větry a podporují trávení. Olej zároveň pečuje o citlivou a jemnou pokožku miminka a chrání ji před nepříznivými vlivy.


Použití: Masáž je dobré provádět jednou denně nejlépe po koupeli nebo během dne, alespoň půl hodiny po jídle.

Složení: Sezamum indicum (BIO), Helianthus annus (BIO), Sezamum indicum (BIO), Prunus amygdalus dulcis, Nigelia sativa oil, Prunus armeniaca kernel oil, Tocopherol, Ascorbyl palmitate, Ascorbic acid, Parfum*, Limonone**, Linalool**..

Výrobce: Saloos
Toto a podobné zboží najdete v katalogu zde: