Prsní olej

Pamatujte si, že vaše láska a mazlení jsou pro dítě právě tak důležité jako mateřské mléko, které mu dáváte. Nepodceňte tedy péči o prsy a denně si najděte několik minut. Jemně prsy masírujte špičkami prstů směrem k dvorci (s touto přípravou prsů můžete začít přibližně 4 týdny před očekávaným porodem). Prsní olej prokrvuje a prohřívá tkáň a tím podporuje tvorbu a uvolňování mléka. Zároveň prsy změkčuje a pomáhá zabránit potížím při kojení (vznik tvrdých, citlivých a zarudlých bulek). Nepoužívejte bezprostředně před kojením.
značka:
Saloos
obsah:
50 ml
produktové číslo:
SALMO17
cena 141,60 Kč s DPH
bez 21% DPH: 117,00 Kč
Koupit
Popis
Pamatujte si, že vaše láska a mazlení jsou pro dítě právě tak důležité jako mateřské mléko, které mu dáváte. Nepodceňte tedy péči o prsy a denně si najděte několik minut. Jemně prsy masírujte špičkami prstů směrem k dvorci (s touto přípravou prsů můžete začít přibližně 4 týdny před očekávaným porodem).
Prsní olej prokrvuje a prohřívá tkáň a tím podporuje tvorbu a uvolňování mléka. Zároveň prsy změkčuje a pomáhá zabránit potížím při kojení (vznik tvrdých, citlivých a zarudlých bulek). Nepoužívejte bezprostředně před kojením.

Použití: Jemně prsy masírujte špičkami prstů směrem k dvorci (s touto přípravou prsů můžete začít přibližně 4 týdny před očekávaným porodem). Nepoužívejte bezprostředně před kojením.

Složení: Sezamum indicum (BIO), Prunus amygdalus dulcis, Helianthus annus (BIO), Prunus armeniaca, Tocopherol, Ascorbyl palmitate, Ascorbic acid, Parfum*, Limonone**, Linalool**, Geraniol**, Coumarin**.

* směs éterických olejů
** součást éterických olejů

Výrobce: Saloos
Toto a podobné zboží najdete v katalogu zde: