Těhotenský pěstící olej

Strie (pajizévky) vznikají na kůži, jestliže je napjatá nad mez normální pružnosti. Nejčastější příčinou bývá rychlý růst nebo přibývání na váze. V těhotenskí se tyto pruhovité trhlinky objevují především na bříšku, prsech a stehnech. Málokdy zmizí úplně, jejich vzniku však můžete předejít pravidelným používáním těhotenského pěsticího oleje. Proto nepodceňujte prevenci a denně (i několikrát) jej vtírejte do pokožky. Olej vyživuje kůži do hloubky, čímž zamezuje vysoušení a následnému popraskání, pokožka zůstává pružná a vláčná. Jemná vůně a účinky pečlivě zvolených esenciálních olejů přispívají k harmonizaci duševní a tělesné rovnováhy v tomto krásném a v životě ženy tolik důležitém období. Pro následnou podporu přirozené regenerace doporučujeme olej používat i po dobu dalších 6 až 12 měsíců po porodu.
značka:
Saloos
obsah:
50 ml
produktové číslo:
SALMO15
cena 148,90 Kč s DPH
bez 21% DPH: 123,00 Kč
Koupit
Popis
Strie (pajizévky) vznikají na kůži, jestliže je napjatá nad mez normální pružnosti. Nejčastější příčinou bývá rychlý růst nebo přibývání na váze. V těhotenskí se tyto pruhovité trhlinky objevují především na bříšku, prsech a stehnech. Málokdy zmizí úplně, jejich vzniku však můžete předejít pravidelným používáním těhotenského pěsticího oleje. Proto nepodceňujte prevenci a denně (i několikrát) jej vtírejte do pokožky.
Olej vyživuje kůži do hloubky, čímž zamezuje vysoušení a následnému popraskání, pokožka zůstává pružná a vláčná. Jemná vůně a účinky pečlivě zvolených esenciálních olejů přispívají k harmonizaci duševní a tělesné rovnováhy v tomto krásném a v životě ženy tolik důležitém období. Pro následnou podporu přirozené regenerace doporučujeme olej používat i po dobu dalších 6 až 12 měsíců po porodu.

Použití: Používejte k masážím pokožky na problematických partiích. Pro následnou podporu přirozené regenerace doporučujeme olej používat i po dobu dalších 6 až 12 měsíců po porodu.

Složení: Sezamum indicum (BIO), Helianthus annus (BIO), Prunus amygdalus dulcis, Oenothera biennis oil (BIO), Triticum vulgare germ oil, Tocopherol, Ascorbyl palmitate, Ascorbic acid, Parfum*, Citronellol**, Linalool**, Limonone**, Coumarin**, Geraniol**, Eugenol**.

* směs éterických olejů
** součást éterických olejů

Výrobce: Saloos
Toto a podobné zboží najdete v katalogu zde: