Tělový a masážní olej Atopikderm

Masážní oleje napomáhají uklidnění, relaxaci, zmírnění bolesti a svalového napětí, posilují imunitu a jsou prevencí proti infekcím a zánětům. Povzbuzují psychiku, odstraňují únavu, napomáhají regeneraci pokožky, svalů a kloubů celého těla. Posilují obranyschopnost kůže a přirozenou obnovu ochranného lipidového pláště. Po použití masážního oleje je kůže příjemně vláčná, hebká, pevná a pružná a je odolnější vůči vlivům vnějšího prostředí. Blahodárně působí na přesušenou a namáhanou pokožku. Obstarává ideální péči a výživu kůži postižené ekzémy, lupénkou nebo vyrážkami nejen při akutních problémech, ale i v klidovém období, kdy je nutno pokračovat v péči a tím předcházet dalším potížím. Díky vícenenasycené mastné kyselině gamalinolenové, jejíž zdroj je pupálkový a brutnákový olej, je vynikající k regeneraci přecitlivělé, suché a namáhané pokožky. Působí protizánětlivě a zmírňuje silné svědění a zarudnutí kůže.
značka:
Saloos
obsah:
1000 ml
produktové číslo:
SALMO1002
cena 1 219,70 Kč s DPH
bez 21% DPH: 1 008,00 Kč
Koupit
Popis
Masážní oleje napomáhají uklidnění, relaxaci, zmírnění bolesti a svalového napětí, posilují imunitu a jsou prevencí proti infekcím a zánětům. Povzbuzují psychiku, odstraňují únavu, napomáhají regeneraci pokožky, svalů a kloubů celého těla. Posilují obranyschopnost kůže a přirozenou obnovu ochranného lipidového pláště. Po použití masážního oleje je kůže příjemně vláčná, hebká, pevná a pružná a je odolnější vůči vlivům vnějšího prostředí.
Blahodárně působí na přesušenou a namáhanou pokožku. Obstarává ideální péči a výživu kůži postižené ekzémy, lupénkou nebo vyrážkami nejen při akutních problémech, ale i v klidovém období, kdy je nutno pokračovat v péči a tím předcházet dalším potížím. Díky vícenenasycené mastné kyselině gamalinolenové, jejíž zdroj je pupálkový a brutnákový olej, je vynikající k regeneraci přecitlivělé, suché a namáhané pokožky. Působí protizánětlivě a zmírňuje silné svědění a zarudnutí kůže.

Použití: Používejte k masážím pokožky.

Složení: Oenothera biensis (BIO), Prunus armeniacara, Helianthus annus (BIO), Sezamum indicum (BIO), Borago officinalis, Tocopherol, Ascorbyl palmitate, Ascorbic acid, Parfum*, Citronellol**, Citral**, Linalool**, Limonone**, Coumarin**, Geraniol**, Farnesol**.

* směs éterických olejů
** součást éterických olejů

Výrobce: Saloos
Toto a podobné zboží najdete v katalogu zde: