Tělový a masážní olej Devatero kvítí

Masážní oleje napomáhají uklidnění, relaxaci, zmírnění bolesti a svalového napětí, posilují imunitu a jsou prevencí proti infekcím a zánětům. Povzbuzují psychiku, odstraňují únavu, napomáhají regeneraci pokožky, svalů a kloubů celého těla. Posilují obranyschopnost kůže a přirozenou obnovu ochranného lipidového pláště. Po použití masážního oleje je kůže příjemně vláčná, hebká, pevná a pružná a je odolnější vůči vlivům vnějšího prostředí. Mimořádně účinný olej na namožená a bolavá záda, ztuhlé svaly a klouby. Přináší úlevu při svalovém napětí a únavě, prokrvuje a prohřívá, zmírňuje otoky a má hojivé a regenerační účinky. Je vynikající při bolestech v oblasti krční páteře. Osvědčil se i pro jemnou masáž při nachlazení.
značka:
Saloos
obsah:
50 ml
produktové číslo:
SALMO05
skladem
zboží je na našem skladě
cena 121,00 Kč s DPH
bez 21% DPH: 100,00 Kč
Koupit
Popis
Masážní oleje napomáhají uklidnění, relaxaci, zmírnění bolesti a svalového napětí, posilují imunitu a jsou prevencí proti infekcím a zánětům. Povzbuzují psychiku, odstraňují únavu, napomáhají regeneraci pokožky, svalů a kloubů celého těla. Posilují obranyschopnost kůže a přirozenou obnovu ochranného lipidového pláště. Po použití masážního oleje je kůže příjemně vláčná, hebká, pevná a pružná a je odolnější vůči vlivům vnějšího prostředí.
Mimořádně účinný olej na namožená a bolavá záda, ztuhlé svaly a klouby. Přináší úlevu při svalovém napětí a únavě, prokrvuje a prohřívá, zmírňuje otoky a má hojivé a regenerační účinky. Je vynikající při bolestech v oblasti krční páteře. Osvědčil se i pro jemnou masáž při nachlazení.

Použití: Používejte k masážím pokožky.

Složení: Prunus armeniaca, Helianthus annus (BIO), Prunus amygdalus dulcis, Macadamia ternifolia, Sezamum indicum (BIO), Tocopherol, Ascorbyl palmitate, Ascorbic acid, Parfum*, Limonone**, Linalool**, Coumarin**, Geraniol**, Eugenol**, Citronellol**, Cinnamyl alcohol**, Cinnamal**..

* směs éterických olejů
** součást éterických olejů

Výrobce: Saloos
Toto a podobné zboží najdete v katalogu zde: