Tělový a masážní olej Celulinie

Masážní oleje napomáhají uklidnění, relaxaci, zmírnění bolesti a svalového napětí, posilují imunitu a jsou prevencí proti infekcím a zánětům. Povzbuzují psychiku, odstraňují únavu, napomáhají regeneraci pokožky, svalů a kloubů celého těla. Posilují obranyschopnost kůže a přirozenou obnovu ochranného lipidového pláště. Po použití masážního oleje je kůže příjemně vláčná, hebká, pevná a pružná a je odolnější vůči vlivům vnějšího prostředí. Účinný pomocník v boji proti celulitidě, při které je narušen krevní a lymfatický oběh. Masážní olej Celulinie tento oběh opět aktivuje, zlepšuje cirkulaci tekutin a tím pomáhá odplavovat z těla zadržené toxiny a odpadní látky. Výsledkem pravidelné masáže problematických partií, jako jsou hýždě a stehna, je výrazně hladší a pevnější pokožka. Mohou používat i muži jako velmi příjemný způsob relaxace s vůní citrusů.
značka:
Saloos
obsah:
50 ml
produktové číslo:
SALMO04
skladem
zboží je na našem skladě
cena 121,00 Kč s DPH
bez 21% DPH: 100,00 Kč
Koupit
Popis
Masážní oleje napomáhají uklidnění, relaxaci, zmírnění bolesti a svalového napětí, posilují imunitu a jsou prevencí proti infekcím a zánětům. Povzbuzují psychiku, odstraňují únavu, napomáhají regeneraci pokožky, svalů a kloubů celého těla. Posilují obranyschopnost kůže a přirozenou obnovu ochranného lipidového pláště. Po použití masážního oleje je kůže příjemně vláčná, hebká, pevná a pružná a je odolnější vůči vlivům vnějšího prostředí.
Účinný pomocník v boji proti celulitidě, při které je narušen krevní a lymfatický oběh. Masážní olej Celulinie tento oběh opět aktivuje, zlepšuje cirkulaci tekutin a tím pomáhá odplavovat z těla zadržené toxiny a odpadní látky. Výsledkem pravidelné masáže problematických partií, jako jsou hýždě a stehna, je výrazně hladší a pevnější pokožka. Mohou používat i muži jako velmi příjemný způsob relaxace s vůní citrusů.

Použití: Používejte k masážím pokožky. Pravidelnou masáží problematických partií zamezuje tvorbě celulitidy.

Složení: Helianthus annus (BIO), Prunus amygdalus dulcis, Prunus armeniacara, Sezamum indicum (BIO), Macadamia ternifolia, Tocopherol, Ascorbyl palmitate, Ascorbic acid, Parfum*, Linalool**, Limonone**, Coumarin**, Geraniol**, Citral**.

* směs éterických olejů
** součást éterických olejů

Výrobce: Saloos
Toto a podobné zboží najdete v katalogu zde: