Sprchový olej Levandule

Při sprchování jde o odstranění směsi nečistot a potu, kde se vytváří dobré prostředí pro růst bakterií a plísní. Tato vrstvička také omezuje průdušnost pokožky a pochopitelně ani příliš nevoní. Sprchové oleje Salus tuto vrstvu přirozeným způsobem smyjí, ale přitom neodeberou tuk, který je pro zdravou a pružnou pokožku nezbytný. Naopak pokožku o další cenné látky (vitamíny, biostimulátory) obohatí. Pokožka velmi ochotně přijímá sprchové oleje pro svou výživu, proto nezanechávají pocit mastnoty, ale čistou, vláčnou a sametovou pokožku. Není nutné používat tělový olej či jiný regenerační přípravek. Obnovují přirozený lipidový filtr, podporují regenerační a hydratační procesy v pokožce. Krásné vůně esenciálních olejů příznivě ovlivňují náš nervový systém ještě dlouho po sprchování. Název levandule pochází z latinského „lavare“, tj. omývat se. Uvolňuje tělo, uklidňuje při depresích. Je vynikající při bolestech hlavy a migrénách, při nespavosti. Podporuje tvorbu nových kožních buněk, normalizuje mazotok. Má antiseptické účinky.
značka:
Saloos
obsah:
200 ml
produktové číslo:
SALSO208
cena 194,90 Kč s DPH
bez 21% DPH: 161,00 Kč
Koupit
Popis
Při sprchování jde o odstranění směsi nečistot a potu, kde se vytváří dobré prostředí pro růst bakterií a plísní. Tato vrstvička také omezuje průdušnost pokožky a pochopitelně ani příliš nevoní. Sprchové oleje Salus tuto vrstvu přirozeným způsobem smyjí, ale přitom neodeberou tuk, který je pro zdravou a pružnou pokožku nezbytný. Naopak pokožku o další cenné látky (vitamíny, biostimulátory) obohatí.
Pokožka velmi ochotně přijímá sprchové oleje pro svou výživu, proto nezanechávají pocit mastnoty, ale čistou, vláčnou a sametovou pokožku. Není nutné používat tělový olej či jiný regenerační přípravek. Obnovují přirozený lipidový filtr, podporují regenerační a hydratační procesy v pokožce. Krásné vůně esenciálních olejů příznivě ovlivňují náš nervový systém ještě dlouho po sprchování.

Název levandule pochází z latinského „lavare“, tj. omývat se. Uvolňuje tělo, uklidňuje při depresích. Je vynikající při bolestech hlavy a migrénách, při nespavosti. Podporuje tvorbu nových kožních buněk, normalizuje mazotok. Má antiseptické účinky.

Použití: Používejte místo běžného sprchového gelu, po umytí není nutné používat tělový olej či jiný regenerační přípravek.

Složení: Helianthus annuus Bio, Sezamum indicum bio, Tocopherol, Ascorbic acid, Ascorbyl palmitate, PEG-40 Sorbitan peroleate, Laureth-4, Parfum*, Linalool**, Limonone**, Coumarin**, Geraniol**.

* směs éterických olejů
** součást éterických olejů

Výrobce: Saloos
Toto a podobné zboží najdete v katalogu zde: