Sprchový olej Granátové jablko

Při sprchování jde o odstranění směsi nečistot a potu, kde se vytváří dobré prostředí pro růst bakterií a plísní. Tato vrstvička také omezuje průdušnost pokožky a pochopitelně ani příliš nevoní. Sprchové oleje Salus tuto vrstvu přirozeným způsobem smyjí, ale přitom neodeberou tuk, který je pro zdravou a pružnou pokožku nezbytný. Naopak pokožku o další cenné látky (vitamíny, biostimulátory) obohatí. Pokožka velmi ochotně přijímá sprchové oleje pro svou výživu, proto nezanechávají pocit mastnoty, ale čistou, vláčnou a sametovou pokožku. Není nutné používat tělový olej či jiný regenerační přípravek. Obnovují přirozený lipidový filtr, podporují regenerační a hydratační procesy v pokožce. Krásné vůně esenciálních olejů příznivě ovlivňují náš nervový systém ještě dlouho po sprchování. Exkluzivní olej se vzácným olejem granátového jablka a svěží vůní šťavnatých citrusů jemně smývá pot i nečistoty. Regeneruje a vyživuje pokožku, zachovává její přirozenou vlhkost a obnovuje její elasticitu. Zanechává na ní ochranný film a jeho harmonická vůně nasytí smysly svěžestí a optimismem.
značka:
Saloos
obsah:
200 ml
produktové číslo:
SALSO205
cena 194,90 Kč s DPH
bez 21% DPH: 161,00 Kč
Koupit
Popis
Při sprchování jde o odstranění směsi nečistot a potu, kde se vytváří dobré prostředí pro růst bakterií a plísní. Tato vrstvička také omezuje průdušnost pokožky a pochopitelně ani příliš nevoní. Sprchové oleje Salus tuto vrstvu přirozeným způsobem smyjí, ale přitom neodeberou tuk, který je pro zdravou a pružnou pokožku nezbytný. Naopak pokožku o další cenné látky (vitamíny, biostimulátory) obohatí.

Pokožka velmi ochotně přijímá sprchové oleje pro svou výživu, proto nezanechávají pocit mastnoty, ale čistou, vláčnou a sametovou pokožku. Není nutné používat tělový olej či jiný regenerační přípravek. Obnovují přirozený lipidový filtr, podporují regenerační a hydratační procesy v pokožce. Krásné vůně esenciálních olejů příznivě ovlivňují náš nervový systém ještě dlouho po sprchování.

Exkluzivní olej se vzácným olejem granátového jablka a svěží vůní šťavnatých citrusů jemně smývá pot i nečistoty. Regeneruje a vyživuje pokožku, zachovává její přirozenou vlhkost a obnovuje její elasticitu. Zanechává na ní ochranný film a jeho harmonická vůně nasytí smysly svěžestí a optimismem.

Použití: Používejte místo běžného sprchového gelu, jemně vetřete do vlhké pokožky a opláchněte. Po umytí není nutné používat tělový olej či jiný regenerační přípravek.

Složení: Slunečnicový olej (Helianthus annuus) bio, sezamový olej (Sesamum indicum) bio, Parfum*, olej z granátového jablka (Punica granatum), PEG-40 Sorbitan peroleate, Laureth-4, Tocopherol, Ascorbic acid, Ascorbyl palmitate, Limonene**, Linalool**, Citral**, Benzyl alcohol**, Benzyl benzoate**, Benzyl salicylate**, Citronelol**, Eugenol**, Geraniol**, Isoeugenol**, Coumarin**.

* směs éterických olejů
** součást éterických olejů

Výrobce: Saloos
Toto a podobné zboží najdete v katalogu zde: