Sprchový olej Erotika

Při sprchování jde o odstranění směsi nečistot a potu, kde se vytváří dobré prostředí pro růst bakterií a plísní. Tato vrstvička také omezuje průdušnost pokožky a pochopitelně ani příliš nevoní. Sprchové oleje Salus tuto vrstvu přirozeným způsobem smyjí, ale přitom neodeberou tuk, který je pro zdravou a pružnou pokožku nezbytný. Naopak pokožku o další cenné látky (vitamíny, biostimulátory) obohatí. Pokožka velmi ochotně přijímá sprchové oleje pro svou výživu, proto nezanechávají pocit mastnoty, ale čistou, vláčnou a sametovou pokožku. Není nutné používat tělový olej či jiný regenerační přípravek. Obnovují přirozený lipidový filtr, podporují regenerační a hydratační procesy v pokožce. Krásné vůně esenciálních olejů příznivě ovlivňují náš nervový systém ještě dlouho po sprchování. Harmonizuje unavené tělo a smysly. Uvolňuje svalové napětí. Pomáhá zbavit se úzkosti a deprese. Zmírňuje stres, stimuluje a osvěžuje psychiku. Navozuje pocit vzájemné blízkosti, působí jako afrodiziakum.
značka:
Saloos
obsah:
125 ml
produktové číslo:
SALSO02
skladem
zboží je na našem skladě
cena 110,20 Kč s DPH
bez 21% DPH: 91,00 Kč
Koupit
Popis
Při sprchování jde o odstranění směsi nečistot a potu, kde se vytváří dobré prostředí pro růst bakterií a plísní. Tato vrstvička také omezuje průdušnost pokožky a pochopitelně ani příliš nevoní. Sprchové oleje Salus tuto vrstvu přirozeným způsobem smyjí, ale přitom neodeberou tuk, který je pro zdravou a pružnou pokožku nezbytný. Naopak pokožku o další cenné látky (vitamíny, biostimulátory) obohatí.

Pokožka velmi ochotně přijímá sprchové oleje pro svou výživu, proto nezanechávají pocit mastnoty, ale čistou, vláčnou a sametovou pokožku. Není nutné používat tělový olej či jiný regenerační přípravek. Obnovují přirozený lipidový filtr, podporují regenerační a hydratační procesy v pokožce. Krásné vůně esenciálních olejů příznivě ovlivňují náš nervový systém ještě dlouho po sprchování.

Harmonizuje unavené tělo a smysly. Uvolňuje svalové napětí. Pomáhá zbavit se úzkosti a deprese. Zmírňuje stres, stimuluje a osvěžuje psychiku. Navozuje pocit vzájemné blízkosti, působí jako afrodiziakum.

Použití: Používejte místo běžného sprchového gelu, po umytí není nutné používat tělový olej či jiný regenerační přípravek.

Složení: Bio slunečnice, santal, ylang-ylang, PEG-40 Sorbitan peroleate, Laureth-4, lecitin, vitamíny A, E, F.

* směs éterických olejů
** součást éterických olejů

Výrobce: Saloos
Toto a podobné zboží najdete v katalogu zde: