Koupelový olej Ylang-ylang

Koupelové oleje blahodárně působí již během koupele, při níž se účinné látky vstřebávají do pokožky. Pokožka zůstává po koupeli čistá, vláčná a sametová, takže není nutné používat mýdlo, tělový olej či jiný přípravek. Koupelové oleje celkově regenerují pokožku a mohou zklidnit již vzniklé kožní problémy. Zachovávají pružnost, pevnost a vláčnost pokožky. Obnovují její přirozený lipidový filtr a tak posilují její obranyschopnost. Podporují přirozené procesy v pokožce neboli přispívají k tomu, aby se pokožka sama o sebe uměla lépe postarat, byla přirozeně krásnější, zdravější a lépe hydratovaná. A na závěr – koupelové oleje pokožku nádherně provoní, čímž působí na harmonii těla a duše. Zklidňuje a harmonizuje smysly, je vhodný pro relaxaci po náročném dni. Zmírňuje nervové napětí a vnitřní neklid. Je vhodný při vysokém krevním tlaku. Hydratuje a dodává vitalitu unavené a namáhané pokožce. Jemná smyslná vůně zpříjemní intimní chvíle, afrodiziakum.
značka:
Saloos
obsah:
1000 ml
produktové číslo:
SALKO113
cena 752,70 Kč s DPH
bez 21% DPH: 622,00 Kč
Koupit
Popis
Koupelové oleje blahodárně působí již během koupele, při níž se účinné látky vstřebávají do pokožky. Pokožka zůstává po koupeli čistá, vláčná a sametová, takže není nutné používat mýdlo, tělový olej či jiný přípravek. Koupelové oleje celkově regenerují pokožku a mohou zklidnit již vzniklé kožní problémy. Zachovávají pružnost, pevnost a vláčnost pokožky. Obnovují její přirozený lipidový filtr a tak posilují její obranyschopnost. Podporují přirozené procesy v pokožce neboli přispívají k tomu, aby se pokožka sama o sebe uměla lépe postarat, byla přirozeně krásnější, zdravější a lépe hydratovaná. A na závěr – koupelové oleje pokožku nádherně provoní, čímž působí na harmonii těla a duše.

Zklidňuje a harmonizuje smysly, je vhodný pro relaxaci po náročném dni. Zmírňuje nervové napětí a vnitřní neklid. Je vhodný při vysokém krevním tlaku. Hydratuje a dodává vitalitu unavené a namáhané pokožce. Jemná smyslná vůně zpříjemní intimní chvíle, afrodiziakum.

Použití: Přidávejte do koupele pro zvláčnění a regeneraci pokožky a příjemnou vůni, která na Vás působí během celé lázně.

Složení: Helianthus annuus Bio, Sezamum indicum bio, Tocopherol, Ascorbic acid, Ascorbyl palmitate, PEG-40 Sorbitan peroleate, Laureth-4, Parfum*, Linalool**, Limonone**, Eugenol**, Isoeugenol**, Benzyl salicilate*, Geraniol**, Benzyl benzoate**, Citronellol**, Benzyl alcohol**.

* směs éterických olejů
** součást éterických olejů

Výrobce: Saloos
Toto a podobné zboží najdete v katalogu zde: