Koupelový olej Červený pomeranč

Koupelové oleje blahodárně působí již během koupele, při níž se účinné látky vstřebávají do pokožky. Pokožka zůstává po koupeli čistá, vláčná a sametová, takže není nutné používat mýdlo, tělový olej či jiný přípravek. Koupelové oleje celkově regenerují pokožku a mohou zklidnit již vzniklé kožní problémy. Zachovávají pružnost, pevnost a vláčnost pokožky. Obnovují její přirozený lipidový filtr a tak posilují její obranyschopnost. Podporují přirozené procesy v pokožce neboli přispívají k tomu, aby se pokožka sama o sebe uměla lépe postarat, byla přirozeně krásnější, zdravější a lépe hydratovaná. A na závěr – koupelové oleje pokožku nádherně provoní, čímž působí na harmonii těla a duše. Má antidepresivní účinky, osvěžuje psychiku. Je skvělý při napětí, únavě a stresu. Posiluje srdeční činnost. Ulevuje při horečce a nachlazení. Prospívá pokožce s celulitidou. Pro svěží citrusovou vůni je velmi oblíbený u dětí.
značka:
Saloos
obsah:
1000 ml
produktové číslo:
SALKO101
cena 631,70 Kč s DPH
bez 21% DPH: 522,00 Kč
Koupit
Popis
Koupelové oleje blahodárně působí již během koupele, při níž se účinné látky vstřebávají do pokožky. Pokožka zůstává po koupeli čistá, vláčná a sametová, takže není nutné používat mýdlo, tělový olej či jiný přípravek. Koupelové oleje celkově regenerují pokožku a mohou zklidnit již vzniklé kožní problémy. Zachovávají pružnost, pevnost a vláčnost pokožky. Obnovují její přirozený lipidový filtr a tak posilují její obranyschopnost. Podporují přirozené procesy v pokožce neboli přispívají k tomu, aby se pokožka sama o sebe uměla lépe postarat, byla přirozeně krásnější, zdravější a lépe hydratovaná. A na závěr – koupelové oleje pokožku nádherně provoní, čímž působí na harmonii těla a duše.

Má antidepresivní účinky, osvěžuje psychiku. Je skvělý při napětí, únavě a stresu. Posiluje srdeční činnost. Ulevuje při horečce a nachlazení. Prospívá pokožce s celulitidou. Pro svěží citrusovou vůni je velmi oblíbený u dětí.

Použití: Přidávejte do koupele pro zvláčnění a regeneraci pokožky a příjemnou vůni, která na Vás působí během celé lázně.

Složení: Helianthus annuus Bio, Sezamum indicum bio, Tocopherol, Ascorbic acid, Ascorbyl palmitate, PEG-40 Sorbitan peroleate, Laureth-4, Parfum*, Citral**, Linalool**, Limonone**.

* směs éterických olejů
** součást éterických olejů

Výrobce: Saloos
Toto a podobné zboží najdete v katalogu zde: