Koupelový olej Jalovec

Koupelové oleje blahodárně působí již během koupele, při níž se účinné látky vstřebávají do pokožky. Pokožka zůstává po koupeli čistá, vláčná a sametová, takže není nutné používat mýdlo, tělový olej či jiný přípravek. Koupelové oleje celkově regenerují pokožku a mohou zklidnit již vzniklé kožní problémy. Zachovávají pružnost, pevnost a vláčnost pokožky. Obnovují její přirozený lipidový filtr a tak posilují její obranyschopnost. Podporují přirozené procesy v pokožce neboli přispívají k tomu, aby se pokožka sama o sebe uměla lépe postarat, byla přirozeně krásnější, zdravější a lépe hydratovaná. A na závěr – koupelové oleje pokožku nádherně provoní, čímž působí na harmonii těla a duše. Uklidňuje při nervozitě, působí jako antidepresivum. Uvolňuje svalové napětí, prokrvuje. Podporuje tok lymfy, odvádí toxiny z těla. Tonizuje a je velmi vhodný při celulitidě. Urychluje hojení ran, zmírňuje otoky. Je vhodný při revmatismu a bolestech svalů.
značka:
Saloos
obsah:
500 ml
produktové číslo:
SALKO504
cena 436,90 Kč s DPH
bez 21% DPH: 361,00 Kč
Koupit
Popis
Koupelové oleje blahodárně působí již během koupele, při níž se účinné látky vstřebávají do pokožky. Pokožka zůstává po koupeli čistá, vláčná a sametová, takže není nutné používat mýdlo, tělový olej či jiný přípravek. Koupelové oleje celkově regenerují pokožku a mohou zklidnit již vzniklé kožní problémy. Zachovávají pružnost, pevnost a vláčnost pokožky. Obnovují její přirozený lipidový filtr a tak posilují její obranyschopnost. Podporují přirozené procesy v pokožce neboli přispívají k tomu, aby se pokožka sama o sebe uměla lépe postarat, byla přirozeně krásnější, zdravější a lépe hydratovaná. A na závěr – koupelové oleje pokožku nádherně provoní, čímž působí na harmonii těla a duše.

Uklidňuje při nervozitě, působí jako antidepresivum. Uvolňuje svalové napětí, prokrvuje. Podporuje tok lymfy, odvádí toxiny z těla. Tonizuje a je velmi vhodný při celulitidě. Urychluje hojení ran, zmírňuje otoky. Je vhodný při revmatismu a bolestech svalů.

Použití: Přidávejte do koupele pro zvláčnění a regeneraci pokožky a příjemnou vůni, která na Vás působí během celé lázně.

Složení: Slunečnicový olej (Helianthus annuus) Bio, jalovec, PEG-40 Sorbitan peroleate, Laureth-4, lecitin, vitamíny A, E, F.

* směs éterických olejů
** součást éterických olejů

Výrobce: Saloos
Toto a podobné zboží najdete v katalogu zde: