Koupelový olej Jemný dětský

Koupelové oleje blahodárně působí již během koupele, při níž se účinné látky vstřebávají do pokožky. Pokožka zůstává po koupeli čistá, vláčná a sametová, takže není nutné používat mýdlo, tělový olej či jiný přípravek. Koupelové oleje celkově regenerují pokožku a mohou zklidnit již vzniklé kožní problémy. Zachovávají pružnost, pevnost a vláčnost pokožky. Obnovují její přirozený lipidový filtr a tak posilují její obranyschopnost. Podporují přirozené procesy v pokožce neboli přispívají k tomu, aby se pokožka sama o sebe uměla lépe postarat, byla přirozeně krásnější, zdravější a lépe hydratovaná. A na závěr – koupelové oleje pokožku nádherně provoní, čímž působí na harmonii těla a duše. Olej ke každodennímu hýčkání jemné a senzitivní pokožky dětí i dospělých. Rostlinné bio oleje slunečnicový a sezamový pokožku regenerují a zvláčňují, vytváří na ní ochrannou vrstvu a zabraňují jejímu vysoušení. Hojivá levandule a protizánětlivý heřmánek zklidňují podrážděnou pokožku, tiší alergické reakce a navozují klidný spánek.
značka:
Saloos
obsah:
125 ml
produktové číslo:
SALKO15
cena 121,00 Kč s DPH
bez 21% DPH: 100,00 Kč
Koupit
Popis
Koupelové oleje blahodárně působí již během koupele, při níž se účinné látky vstřebávají do pokožky. Pokožka zůstává po koupeli čistá, vláčná a sametová, takže není nutné používat mýdlo, tělový olej či jiný přípravek. Koupelové oleje celkově regenerují pokožku a mohou zklidnit již vzniklé kožní problémy. Zachovávají pružnost, pevnost a vláčnost pokožky. Obnovují její přirozený lipidový filtr a tak posilují její obranyschopnost. Podporují přirozené procesy v pokožce neboli přispívají k tomu, aby se pokožka sama o sebe uměla lépe postarat, byla přirozeně krásnější, zdravější a lépe hydratovaná. A na závěr – koupelové oleje pokožku nádherně provoní, čímž působí na harmonii těla a duše.

Olej ke každodennímu hýčkání jemné a senzitivní pokožky dětí i dospělých. Rostlinné bio oleje slunečnicový a sezamový pokožku regenerují a zvláčňují, vytváří na ní ochrannou vrstvu a zabraňují jejímu vysoušení. Hojivá levandule a protizánětlivý heřmánek zklidňují podrážděnou pokožku, tiší alergické reakce a navozují klidný spánek.

Použití: Přidávejte do koupele pro zvláčnění a regeneraci pokožky a příjemnou vůni, která na Vás působí během celé lázně. Stačí jedna až dvě lžíce koupelového oleje do vody o teplotě 34 až 36°C. Olej nepění, ve vodě vytvoří jemnou mléčnou emulzi. Dá se použít i do vířivých van, které pomáhají ještě lépe vstřebat účinné látky.

Složení: Slunečnicový olej (Helianthus annuus) bio, sezamový olej (Sesamum indicum) bio, Parfum*, PEG-40 Sorbitan peroleate, Laureth-4, Tocopherol, Ascorbic acid, Ascorbyl palmitate, Linalool**, Limonene**, Geraniol**, Farnesol**.

* směs éterických olejů
** součást éterických olejů

Výrobce: Saloos
Toto a podobné zboží najdete v katalogu zde: