Koupelový olej Na nohy

Koupelové oleje blahodárně působí již během koupele, při níž se účinné látky vstřebávají do pokožky. Pokožka zůstává po koupeli čistá, vláčná a sametová, takže není nutné používat mýdlo, tělový olej či jiný přípravek. Koupelové oleje celkově regenerují pokožku a mohou zklidnit již vzniklé kožní problémy. Zachovávají pružnost, pevnost a vláčnost pokožky. Obnovují její přirozený lipidový filtr a tak posilují její obranyschopnost. Podporují přirozené procesy v pokožce neboli přispívají k tomu, aby se pokožka sama o sebe uměla lépe postarat, byla přirozeně krásnější, zdravější a lépe hydratovaná. A na závěr – koupelové oleje pokožku nádherně provoní, čímž působí na harmonii těla a duše. Tento koupelový olej je vhodný ke koupelím pro unavené a těžké nohy. Odstraňuje bolest, zmírňuje křeče a otoky. Prokrvuje a prohřívá, spolehlivý proti „studeným“ nohám. Je velmi účinný proti plísním. Regeneruje suchou a popraskanou kůži na patách, hojí drobná poranění.
značka:
Saloos
obsah:
125 ml
produktové číslo:
SALKO09
cena 110,20 Kč s DPH
bez 21% DPH: 91,00 Kč
Koupit
Popis
Koupelové oleje blahodárně působí již během koupele, při níž se účinné látky vstřebávají do pokožky. Pokožka zůstává po koupeli čistá, vláčná a sametová, takže není nutné používat mýdlo, tělový olej či jiný přípravek. Koupelové oleje celkově regenerují pokožku a mohou zklidnit již vzniklé kožní problémy. Zachovávají pružnost, pevnost a vláčnost pokožky. Obnovují její přirozený lipidový filtr a tak posilují její obranyschopnost. Podporují přirozené procesy v pokožce neboli přispívají k tomu, aby se pokožka sama o sebe uměla lépe postarat, byla přirozeně krásnější, zdravější a lépe hydratovaná. A na závěr – koupelové oleje pokožku nádherně provoní, čímž působí na harmonii těla a duše.

Tento koupelový olej je vhodný ke koupelím pro unavené a těžké nohy. Odstraňuje bolest, zmírňuje křeče a otoky. Prokrvuje a prohřívá, spolehlivý proti „studeným“ nohám. Je velmi účinný proti plísním. Regeneruje suchou a popraskanou kůži na patách, hojí drobná poranění.

Použití: Přidávejte do koupele pro zvláčnění a regeneraci pokožky a příjemnou vůni, která na Vás působí během celé lázně. Stačí jedna až dvě lžíce koupelového oleje do vody o teplotě 34 až 36°C. Olej nepění, ve vodě vytvoří jemnou mléčnou emulzi. Dá se použít i do vířivých van, které pomáhají ještě lépe vstřebat účinné látky.

Složení: Slunečnicový olej (Helianthus annuus) Bio, tymián, manuka, PEG-40 Sorbitan peroleate, Laureth-4, lecitin, vitamíny A, E, F.

* směs éterických olejů
** součást éterických olejů

Výrobce: Saloos
Toto a podobné zboží najdete v katalogu zde: