Toaletní voda Fraise by Alicia Milor

Jahody bývají často nazývány královským ovocem. V královských zahradách ve Versailles bylo pěstováno několik odrůd jahod pro své osvěžující a relaxační účinky. Jemná a ovocná vůně tohoto parfému nám připomíná chuť bonbonů našeho dětství a symbolizuje návrat pěkného počasí. Tato vůně je vhodná pro rozpustilé, uličnické ženy, které milují škádlení a dráždivou hru s pohledy ostatních lidí a které vyzařují přirozenou dokonalost.
značka:
Green Mama
obsah:
100 ml
produktové číslo:
908
cena 481,60 Kč s DPH
bez 21% DPH: 398,00 Kč
Koupit
Popis
Jahody bývají často nazývány královským ovocem. V královských zahradách ve Versailles bylo pěstováno několik odrůd jahod pro své osvěžující a relaxační účinky.
Jemná a ovocná vůně tohoto parfému nám připomíná chuť bonbonů našeho dětství a symbolizuje návrat pěkného počasí. Tato vůně je vhodná pro rozpustilé, uličnické ženy, které milují škádlení a dráždivou hru s pohledy ostatních lidí a které vyzařují přirozenou dokonalost.

Složení: Alcohol, parfum (fragnance), aqua (voda), tocopheryl acetate (vitamín E), benzyl alcohol, hydroxycitronellal, benzyl salicylate, geraniol, hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, butylphenyl methylpropional, benzyl benzoate, citronellol, hexyl cinnamal, limonene, alpha isomethyl ionone.

Výrobce: Green Mama
Toto a podobné zboží najdete v katalogu zde: