Krém na ruce pro muže

Řada přípravků AHAVA pro muže byla vytvořena zvlášť ke zlepšení mužské pleti na pohled i na dotyk a k doplnění její vitality. Všechny produkty obsahují zcela přírodní přípravek Mineral Skin Osmoter, který byl vyvinut společností AHAVA. Je to účinná směs minerálů, která byla vybrána pro své účinky na mužskou pokožku a která ji dodává zdraví a energii. Tato výjimečná minerální kompozice vytahuje vlhkost a živiny z nižších vrstev kůže do její svrchní vrstvy. Výsledek: Zdravější kůže a pleť plná energie. Rychle působící a na minerály bohatý krém na ruce vytvořený speciálně pro mužskou pokožku. Snadno a rovnoměrně se vstřebává a nevytváří pocit mastné pokožky. Účinně zklidňuje a hojí drsnou, suchou a popraskanou kůži. Použijte kdykoli na čisté a suché ruce pro okamžitou úlevu.
značka:
Ahava
obsah:
100ml
produktové číslo:
AH5005
cena 297,70 Kč s DPH
bez 21% DPH: 246,00 Kč
Koupit
Popis
Řada přípravků AHAVA pro muže byla vytvořena zvlášť ke zlepšení mužské pleti na pohled i na dotyk a k doplnění její vitality. Všechny produkty obsahují zcela přírodní přípravek Mineral Skin Osmoter, který byl vyvinut společností AHAVA. Je to účinná směs minerálů, která byla vybrána pro své účinky na mužskou pokožku a která ji dodává zdraví a energii. Tato výjimečná minerální kompozice vytahuje vlhkost a živiny z nižších vrstev kůže do její svrchní vrstvy. Výsledek: Zdravější kůže a pleť plná energie.

Rychle působící a na minerály bohatý krém na ruce vytvořený speciálně pro mužskou pokožku. Snadno a rovnoměrně se vstřebává a nevytváří pocit mastné pokožky. Účinně zklidňuje a hojí drsnou, suchou a popraskanou kůži. Použijte kdykoli na čisté a suché ruce pro okamžitou úlevu.

Použití: Použijte kdykoli na čisté a suché ruce pro okamžitou úlevu. Rovnoměrně masírujte do vstřebání.

Složení: Water (Aqua), Ethyhexyl Palmitate, Cetearyl Alcohol (and) PEG-20 Stearate , Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol (and) Sodium Cetearyl Sulfate, Glycerin, Propylene Glycol, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water Distillate, Sea Salt&Water (Dead Sea Water) , Fragrance (Parfum), Methylparaben, Phenoxyethanol &Methylparaben &Butylparaben &Ethylparaben &Propylparaben, Dimethicone, Chlorphenesin , Panthenol (Provitamin B5), Triclosan , Butylparaben, Propylparaben , Allantoin, Calendula Officinalis Flower Extract, Panax Ginseng Root extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root extract, Ginkgo Biloba Leaf extract, Camellia Sinensis Leaf extract, Linalool, Dipentene, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Alpha-Methyl Ionone, Coumarin, Eugenol, Benzyl Salicylate, FD&C Blue#1(CI 42090).

Výrobce: Ahava
Toto a podobné zboží najdete v katalogu zde: