Hloubkově čistící gel pro muže

Řada přípravků AHAVA pro muže byla vytvořena zvlášť ke zlepšení mužské pleti na pohled i na dotyk a k doplnění její vitality. Všechny produkty obsahují zcela přírodní přípravek Mineral Skin Osmoter, který byl vyvinut společností AHAVA. Je to účinná směs minerálů, která byla vybrána pro své účinky na mužskou pokožku a která ji dodává zdraví a energii. Tato výjimečná minerální kompozice vytahuje vlhkost a živiny z nižších vrstev kůže do její svrchní vrstvy. Výsledek: Zdravější kůže a pleť plná energie. Na minerály bohatý posilující gel pro jemné hloubkové čištění pleti. Sloupává odumřelou pokožku, odstraňuje hluboko usazené nečistoty. Ideální ošetření pleti před holením pro změkčení tuhých vousů. Vhodný pro všechny typy pleti.
značka:
Ahava
obsah:
100ml
produktové číslo:
AH5004
cena 344,90 Kč s DPH
bez 21% DPH: 285,00 Kč
Koupit
Popis
Řada přípravků AHAVA pro muže byla vytvořena zvlášť ke zlepšení mužské pleti na pohled i na dotyk a k doplnění její vitality. Všechny produkty obsahují zcela přírodní přípravek Mineral Skin Osmoter, který byl vyvinut společností AHAVA. Je to účinná směs minerálů, která byla vybrána pro své účinky na mužskou pokožku a která ji dodává zdraví a energii. Tato výjimečná minerální kompozice vytahuje vlhkost a živiny z nižších vrstev kůže do její svrchní vrstvy. Výsledek: Zdravější kůže a pleť plná energie.

Na minerály bohatý posilující gel pro jemné hloubkové čištění pleti. Sloupává odumřelou pokožku, odstraňuje hluboko usazené nečistoty. Ideální ošetření pleti před holením pro změkčení tuhých vousů. Vhodný pro všechny typy pleti.

Použití: Jemně vmasírujte do navlhčeného obličeje. Po použití opláchněte vlažnou vodou. Používejte denně.

Složení: Water (Aqua), Magnesium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Beatine, Sodium Laureth Sulfate, Sea Salt&Aqua (Dead Sea Water) Nylon 6, Disodium Cocoamphodipropionate, Fragrance (Parfume), Sodium Methylparaben, Xanthan Gum, Panthenol (Provitamin B5), Polyquaternium 7, Chlorphensin, Tetrasodium EDTA, Gellan Gum, Calendula Officinalis Flower Extract, Panax Ginseng Root extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root extract, Gingko Biloba Leaf extract, Methylisothiazolinone, Coumarin, Dipentene, Eugenol, FD&C Blue#1 (CI 42090).

Výrobce: Ahava
Toto a podobné zboží najdete v katalogu zde: