Emulze po holení

Emulze po holení s přírodním komplexem. Po holení je pleť většinou narušená a náchylná k zarudnutí, díky mechanickému poškození. Tato emulze je velmi bohatá na obsah přírodních aktivních látek, které čelí problémům přicházejícím po holení. Obsahuje měsíček, který má zjemňující a vyhlazující účinek, lékořici, která bojuje proti podráždění pokožky a Alfa-bisabolol zmírňuje začervenání. Kvasnice a jírovec chrání cévy a máslo Karité společně s olejem ze sladkých mandlí zajišťuje nezbytnou ochranu a hydrataci. Pupečník asijský chrání pleť před vysušením a pracuje na jejím zpevnění, pivovarské kvasnice bojují proti lokálnímu poškození. Proteiny a flavonoidy řeší další problémy, které přicházejí po holení. Nemastná, zanechává příjemný pocit svěžesti. Pleť je jemná, vláčná, neleskne se.
značka:
Frais Monde
obsah:
100 ml
produktové číslo:
FMUM07
cena 390,90 Kč s DPH
bez 21% DPH: 323,00 Kč
Koupit
Popis
Emulze po holení s přírodním komplexem. Po holení je pleť většinou narušená a náchylná k zarudnutí, díky mechanickému poškození. Tato emulze je velmi bohatá na obsah přírodních aktivních látek, které čelí problémům přicházejícím po holení.
Obsahuje měsíček, který má zjemňující a vyhlazující účinek, lékořici, která bojuje proti podráždění pokožky a Alfa-bisabolol zmírňuje začervenání. Kvasnice a jírovec chrání cévy a máslo Karité společně s olejem ze sladkých mandlí zajišťuje nezbytnou ochranu a hydrataci. Pupečník asijský chrání pleť před vysušením a pracuje na jejím zpevnění, pivovarské kvasnice bojují proti lokálnímu poškození. Proteiny a flavonoidy řeší další problémy, které přicházejí po holení. Nemastná, zanechává příjemný pocit svěžesti. Pleť je jemná, vláčná, neleskne se.

Použití: Nanášejte na oholenou pokožku.

Aktivní složky: Voda, jojobový vosk, olej ze sladkých mandlí (Prunus Dulcis), máslo karité (Butyrospermum Parkii), pivovarské kvasnice, kolagen, bisabolol, sojový glycin, extrakt z listnatce (Ruscus Aculeatus), extrakt z měsíčku (Calendula Officinalis), extrakt z pupečníku (Centella Asiata), extrakt z kaštanu (Aesculus Hippocastanum), hydrolyzovaný mléčný protein, extrakt z lékořice (Glycyrrhiza Glabra), hydrolyzovaný pšeničný protein, extrakt z ječmene (Hordeum Vulgare), extrakt z arniky (Arnica Montana).

Výrobce: Frais Monde
Toto a podobné zboží najdete v katalogu zde: