Oční liftingový gel - Borůvka a jitrocel

Díky svému složení proniká tento gel velmi lehce do jemné a citlivé pokožky kolem očí. Rostlinné výtažky, které obsahuje, působí na pleť jako skutečný omlazující koktejl. Obsah kofeinu snižuje otoky kolem očí, jitrocel má adstringentní účinky a v kombinaci s vitamínem E ze zeleného čaje omezuje tvoření volných radikálů, které jsou odpovědné za stárnutí pokožky. Redukuje tvorbu očních váčků, zesvětluje kruhy pod očima a vyhlazuje oční kontury. Aromaenergie: Obsahuje ze 100% organické esenciální oleje.
značka:
Green Mama
obsah:
1,5 ml
produktové číslo:
sam61
cena 6,10 Kč s DPH
bez 21% DPH: 5,00 Kč
Koupit
Popis
 Díky svému složení proniká tento gel velmi lehce do jemné a citlivé pokožky kolem očí. Rostlinné výtažky, které obsahuje, působí na pleť jako skutečný omlazující koktejl. Obsah kofeinu snižuje otoky kolem očí, jitrocel má adstringentní účinky a v kombinaci s vitamínem E ze zeleného čaje omezuje tvoření volných radikálů, které jsou odpovědné za stárnutí pokožky. Redukuje tvorbu očních váčků, zesvětluje kruhy pod očima a vyhlazuje oční kontury.

Aromaenergie: Obsahuje ze 100% organické esenciální oleje.

Použití: Nanášejte ráno na zónu kolem očí.

Aktivní složky: Extrakt z chrpy (Centaurea Cyanus), extrakt ze zeleného čaje (Camelia Sinensis), extrakt z borůvek (Vaccinum Myrtillus) (1,5%), extrakt ze Světlíku lékařského (Euphrasia Officinalis), extrakt z jitrocele (Plantago Lanceolata) (1,5%), extrakt z fenyklu (Foeniculum Vulgare), extrakt z řepíku (Agrimonia Eupatoria), kofein, slunečnicový olej (Helianthus Annuus), extrakt z heřmánku (Chamomilla Recurita), esenciální šalvějový olej (Salvia Officinalis), esenciální olej z muškátu (Pelargonium Graveolens).

Výrobce: Green Mama
Toto a podobné zboží najdete v katalogu zde: