Hydratační peeling - Maliny a oves

Tento pleťový peeling plný rostlinných extraktů byl speciálně vyvinutý pro citlivou pleť. Má zvlhčující, změkčující a regenerační účinky. Ovesné otruby bohaté na minerální látky (zejména vápník) přispívají k remineralizaci pleti a v kombinaci s maliníkovými listy pleť jemně harmonizují a čistí. Drobná jojobová zrnka jemně odstraňují odumřelé buňky z pokožky a připravují pleť pro aplikaci další cílené péče. Neparfémováno. Aromaenergie: Obsahuje 100% organické esenciální oleje.
značka:
Green Mama
obsah:
3 ml
produktové číslo:
sam91
cena 6,10 Kč s DPH
bez 21% DPH: 5,00 Kč
Koupit
Popis
 Tento pleťový peeling plný rostlinných extraktů byl speciálně vyvinutý pro citlivou pleť. Má zvlhčující, změkčující a regenerační účinky. Ovesné otruby bohaté na minerální látky (zejména vápník) přispívají k remineralizaci pleti a v kombinaci s maliníkovými listy pleť jemně harmonizují a čistí. Drobná jojobová zrnka jemně odstraňují odumřelé buňky z pokožky a připravují pleť pro aplikaci další cílené péče. Neparfémováno.

Aromaenergie: Obsahuje 100% organické esenciální oleje.

Použití: Používejte 2x až 3x týdně pro odstranění nečistot a zvlhčení pleti. Masírujte 1 minutu a poté smyjte vlažnou vodou.

Aktivní složky: Sezamový olej (Sesamum Indicum), extrakt z ovsa (Avena Sativa) (2%), jojobové estery, malinový extrakt (Rubus Ideaus) (1%), extrakt ze semen indického jitrocele (Plantago Psyllium), esenciální levandulový olej (Lavandula Angustifolia), esenciální olej z muškátu (Pelargonium Graveolens).

Výrobce: Green Mama
Toto a podobné zboží najdete v katalogu zde: