Antioxidační gel - Extrakty z vinné révy

Tento gel nabízí vědecký přístup pro pleť nad třicet. Je plný aktivních rostlinných výtažků a "udržovacích" látek. Obsahuje kofein, který obnoví pevnost vaší pleti, přesličku a dřišťál, které odvodňují, příznivě působí na mikrocirkulaci a pomáhají při problémech se zadržování vody. Extrakty z vinných hroznů, ananasové kůry a zeleného čaje jsou silné přírodní antioxidanty. Neutralizují volné radikály, které jsou příčinou poškození kolagenu a elastinu ve vaší pokožce, způsobují obnovu jemnosti pleti a chrání ji před vnějšími vlivy. Neparfémováno. Aromaenergie: Obsahuje 100% organické esenciální oleje.
značka:
Green Mama
obsah:
1,5 ml
produktové číslo:
sam97
cena 6,10 Kč s DPH
bez 21% DPH: 5,00 Kč
Koupit
Popis
 Tento gel nabízí vědecký přístup pro pleť nad třicet. Je plný aktivních rostlinných výtažků a "udržovacích" látek. Obsahuje kofein, který obnoví pevnost vaší pleti, přesličku a dřišťál, které odvodňují, příznivě působí na mikrocirkulaci a pomáhají při problémech se zadržování vody. Extrakty z vinných hroznů, ananasové kůry a zeleného čaje jsou silné přírodní antioxidanty. Neutralizují volné radikály, které jsou příčinou poškození kolagenu a elastinu ve vaší pokožce, způsobují obnovu jemnosti pleti a chrání ji před vnějšími vlivy. Neparfémováno.

Aromaenergie: Obsahuje 100% organické esenciální oleje.

Použití: Používejte každé ráno, naneste na vyčištěnou pleť a jemně masírujte.

Aktivní složky: Extrakt z přesličky (Equisetum Arvense), extrakt ze zeleného čaje (Camelia Sinensis), extrakt z schizadry čínské (Schizadra Chinensis), extrakt z medvědice (Arctostaphylos Uva-Ursi), sezamový olej (Sesamum Indicum), extrakt z hroznového vína (Vitis Vinifera) (0,5%), olej ze semínek hroznového vína (Vitis Vinifera) (0,5%),extrakt z borovice (Pinus Pinaster), kofein, esenciální olej z grapefruitu (Citrus Grandis).

Výrobce: Green Mama
Toto a podobné zboží najdete v katalogu zde: