Osvěžující krém na nohy - Kaštan a propolis

Vaše nohy díky zákonu gravitace trpí celý dlouhý den a ke konci dne se cítíte velmi nepříjemně, protože vás nohy bolí a jsou těžké či oteklé. Tento ultra-osvěžující, posilující krém obsahuje zcela originální směs aktivních rostlinných výtažků s blahodárným vlivem na mikrocirkulaci a odvodnění. Okamžitě pocítíte čerstvost přírodního mentolu, která účinně uleví vašim nohám a zanechá příjemný pocit. Kaštany, jetel a propolis bojují proti zadržování vody zvýšením propustnosti kapilár. Tento osvěžující krém "pro lehké nohy" relaxuje a odlehčuje vaše nohy a povzbuzuje mikrocirkulaci v cévním systému. Aromaenergie: Obsahuje ze 100% organické esenciální oleje.
značka:
Green Mama
obsah:
3 ml
produktové číslo:
sam46
cena 6,10 Kč s DPH
bez 21% DPH: 5,00 Kč
Koupit
Popis
 Vaše nohy díky zákonu gravitace trpí celý dlouhý den a ke konci dne se cítíte velmi nepříjemně, protože vás nohy bolí a jsou těžké či oteklé. Tento ultra-osvěžující, posilující krém obsahuje zcela originální směs aktivních rostlinných výtažků s blahodárným vlivem na mikrocirkulaci a odvodnění. Okamžitě pocítíte čerstvost přírodního mentolu, která účinně uleví vašim nohám a zanechá příjemný pocit. Kaštany, jetel a propolis bojují proti zadržování vody zvýšením propustnosti kapilár. Tento osvěžující krém "pro lehké nohy" relaxuje a odlehčuje vaše nohy a povzbuzuje mikrocirkulaci v cévním systému.

Aromaenergie: Obsahuje ze 100% organické esenciální oleje.

Použití: Lehce masírujte vaše nohy směrem vzhůru. Může být používán pro uvolnění unavených nohou. Nepoužívejte na poraněnou pokožku, neužívejte vnitřně. Vyhněte se kontaktu s očima. Po použití si umyjte ruce.

Aktivní složky: Kaštanový extrakt (Aesculus Hippocastanum) (3%), mentol, extrakt z komonice (Melilotus Officinalis), extrakt z černého rybízu (Ribes Nigrum), extrakt z pohanky (Polygonum Fagopyrum), extrakt z propolisu (Propolis Cera), esenciální olej z máty (Mentha Piperita).

Výrobce: Green Mama
Toto a podobné zboží najdete v katalogu zde: