Krém na ruce - Heřmánek a černý rybíz

V tomto krému je zkombinován antiseptický účinek heřmánku s olejem z jadérek černého rybízu, který je bohatý na vitamín F. Krém intenzivně pečuje o pokožku vašich rukou, hydratuje ji a obnovuje. Pomáhá při prevenci podráždění pokožky díky zimě nebo vysušení při běžném denním režimu. Zlepšuje hrubost pokožky, uklidňuje a napomáhá hojení rozpukaných rukou. Je obohacený vitamíny A a E. Vyživuje vaše ruce každý den, vrací jim pružnost, jemnost a krásu. Díky jemnému složení je rychle vstřebám do pokožky a zanechá na ní nemastný ochranný film. Aromaenergie: Obsahuje ze 100% organické esenciální oleje.
značka:
Green Mama
obsah:
1,5 ml
produktové číslo:
sam35
cena 6,10 Kč s DPH
bez 21% DPH: 5,00 Kč
Koupit
Popis
 V tomto krému je zkombinován antiseptický účinek heřmánku s olejem z jadérek černého rybízu, který je bohatý na vitamín F. Krém intenzivně pečuje o pokožku vašich rukou, hydratuje ji a obnovuje. Pomáhá při prevenci podráždění pokožky díky zimě nebo vysušení při běžném denním režimu. Zlepšuje hrubost pokožky, uklidňuje a napomáhá hojení rozpukaných rukou. Je obohacený vitamíny A a E. Vyživuje vaše ruce každý den, vrací jim pružnost, jemnost a krásu. Díky jemnému složení je rychle vstřebám do pokožky a zanechá na ní nemastný ochranný film.

Aromaenergie: Obsahuje ze 100% organické esenciální oleje.

Použití: Používejte tak často, jak potřebujete, jemně vetřete do pokožky rukou.

Aktivní látky: Mandlový olej (Prunus Dulcis), extrakt z heřmánku (Calendula Officinalis) (2%), extrakt z mochny (Potentilla Erecta), sezamový olej (Sesamum Indicum), extrakt z lékořice (Glycyrrhiza Glabra), extrakt z pivoňky (Paeonia Albaflora), extrakt z podbělu (Tussilago Farfara), extensin z mrkve (Daucus Carota), esenciální oleje z grapefruitu (Citrus Grandis), pomeranče (Citrus Dulcis), šalvěje (Salvia Officinalis), černého rybízu (Ribes Nigrum) (0,05%) a rozmarýnu (Rosmarinus Officinalis), extrakt ze zimolezu (Lonicera Caprifolium).

Výrobce: Green Mama
Toto a podobné zboží najdete v katalogu zde: