Osvěžující gel na obličej - Aloe Vera a citron

Již legendární kráska Kleopatra používala Aloe k péči o svojí pleť. Extrakt z aloe má regenerační a zklidňující účinky, zvlhčuje a čistí pleť. Citron podpořený účinky vilínu a mentolu napomáhá obnově pleti, povzbuzuje ji a jemně rozzáří. Tento gel příznivě působí na podrážděnou nebo přecitlivělou pleť a snižuje svědění. Při pravidelném používání podporuje regeneraci buněk pokožky, zvyšuje pružnost pleti a snižuje její vysušenost. Aromaenergie: Obsahuje 100% organické esenciální oleje z citrónu a šalvěje.
značka:
Green Mama
obsah:
1,5 ml
produktové číslo:
sam10
cena 6,10 Kč s DPH
bez 21% DPH: 5,00 Kč
Koupit
Popis
Již legendární kráska Kleopatra používala Aloe k péči o svojí pleť. Extrakt z aloe má regenerační a zklidňující účinky, zvlhčuje a čistí pleť. Citron podpořený účinky vilínu a mentolu napomáhá obnově pleti, povzbuzuje ji a jemně rozzáří. Tento gel příznivě působí na podrážděnou nebo přecitlivělou pleť a snižuje svědění. Při pravidelném používání podporuje regeneraci buněk pokožky, zvyšuje pružnost pleti a snižuje její vysušenost.

Aromaenergie: Obsahuje 100% organické esenciální oleje z citrónu a šalvěje.

Použití: Pro suchou a normální pleť doporučujeme nanést před použitím denního krému. Pro mastnou pleť lze použít jako denní krém.

Aktivní látky: Extrakt z vilínu (Hamamelis Virginiana), gel z aloe (Aloe Barbadensis), extrakt z citrónu (Citrus Limonum) (1%), esenciální olej z citrónu (Citrus Limonum) a šalvěje (Salvia Officinalis), mentol.

Výrobce: Green Mama
Toto a podobné zboží najdete v katalogu zde: