Jemný sprchový gel & šampon

Tento jemný mycí gel byl speciálně vyvinutý pro citlivou dětskou pokožku a jemné vlásky. Obsahuje kokosový olej, což je málo pěnivé čistící agens, které napomáhá jemnému a šetrnému mytí vlásků i celého těla bez podráždění pokožky. Tento mycí gel s neutrálním pH neobsahuje mýdlo a zanechá pokožku jemnou a vlásky hedvábné a lesklé. Díky optimální snášenlivosti nebude dětská pokožka po koupeli nikdy vysušená ani podrážděná. Aromaenergie: Obsahuje 100% organické esenciální oleje. Neobsahuje žádné konzervační látky, přidaná barviva a parfémy.
značka:
Green Mama
obsah:
3 ml
produktové číslo:
sam336
cena 6,10 Kč s DPH
bez 21% DPH: 5,00 Kč
Koupit
Popis
Tento jemný mycí gel byl speciálně vyvinutý pro citlivou dětskou pokožku a jemné vlásky. Obsahuje kokosový olej, což je málo pěnivé čistící agens, které napomáhá jemnému a šetrnému mytí vlásků i celého těla bez podráždění pokožky. Tento mycí gel s neutrálním pH neobsahuje mýdlo a zanechá pokožku jemnou a vlásky hedvábné a lesklé. Díky optimální snášenlivosti nebude dětská pokožka po koupeli nikdy vysušená ani podrážděná.

Aromaenergie: Obsahuje 100% organické esenciální oleje. Neobsahuje žádné konzervační látky, přidaná barviva a parfémy.

Použití: Rozetřete malé množství sprchového gelu v dlaních a poté naneste na tělíčko a vlásky. Velmi dobře smyjte.

Složení: Voda, glycerin, hydroxypropyl fosfát (škrob), metyl-cocoyl-taurát sodný, cocoamphodiacetát disodný, PEG-7 glyceryl cocoát, kyselina citronová, hydrolyzovaný pšeničný protein, extrakt z růže z Jericha (Lonicera Caprifolium), xantanová guma.
Parfémováno přírodními esenciálními oleji.

Výrobce: Green Mama
Toto a podobné zboží najdete v katalogu zde: