Intenzivní sérum pro posílení a hydrataci pleti - Kaštan a med

Sérum "Kaštan a med" uklidňuje a tiší žízeň všech typů pleti, která je vysušená, táhne, loupe se nebo vypadá více vrásčitá, protože je suchá. Jeho rostlinné složení je obohaceno proteinem se sladkých mandlí, který způsobuje okamžitý tonizující efekt. Jeho rychlé účinky jsou ihned viditelné a pocit pnutí pleti ustoupí. Pleť se zpevní a rozzáří, ale to pravé tajemství je ukryto v kaštanech. Kaštanový extrakt vykazuje pozoruhodné účinky na pleť. Stimuluje přirozené funkce pokožky, doslova ji naučí jak se hydratovat sama. Vaše pleť se stane hebkou a vláčnou. V tomto séru je také přidán med, který je znám od pradávna pro své hodnotné výživné vlastnosti. Regeneruje pokožku a činí ji odolnější. Vaše "převychovaná" pleť se bude průběžně hydratovat sama a stane se jemnější, hebkou a vláčnou. Aromaenergie: Obsahuje 100% organické esenciální oleje.
značka:
Green Mama
obsah:
3 ml
produktové číslo:
sam805
cena 6,10 Kč s DPH
bez 21% DPH: 5,00 Kč
Koupit
Popis
Sérum "Kaštan a med" uklidňuje a tiší žízeň všech typů pleti, která je vysušená, táhne, loupe se nebo vypadá více vrásčitá, protože je suchá. Jeho rostlinné složení je obohaceno proteinem se sladkých mandlí, který způsobuje okamžitý tonizující efekt. Jeho rychlé účinky jsou ihned viditelné a pocit pnutí pleti ustoupí. Pleť se zpevní a rozzáří, ale to pravé tajemství je ukryto v kaštanech. Kaštanový extrakt vykazuje pozoruhodné účinky na pleť. Stimuluje přirozené funkce pokožky, doslova ji naučí jak se hydratovat sama. Vaše pleť se stane hebkou a vláčnou. V tomto séru je také přidán med, který je znám od pradávna pro své hodnotné výživné vlastnosti. Regeneruje pokožku a činí ji odolnější. Vaše "převychovaná" pleť se bude průběžně hydratovat sama a stane se jemnější, hebkou a vláčnou.

Aromaenergie: Obsahuje 100% organické esenciální oleje.

Použití: Aplikujte ráno a večer na vysušené zóny vašeho obličeje před použitím hydratačního krému. Lehké složení tohoto séra se velmi rychle vstřebá.

Aktivní složky: Kaštanový extrakt (Castanea Sativa), med, protein z mandlí (Prunus Amygdalus Dulcis), brutnákový (Borago Officinalis), sezamový (Sesamum Indicum) a slunečnicový (Helianthus Annus) olej, mrkvový (Daucus Carrota) extrakt, beta-karoten, kakaové máslo (Theobroma Cacao), šťáva z Aloe vera (Aloe Barbadensis), extrakt z arniky (Arnica Montana) a měsíčku (Calendula Officinalis), slunečnicový (Helianthus Annus) extrakt, esenciální oleje z grapefruitu (Citrus Grandis) a santálového dřeva (Santalum Album).

Výrobce: Green Mama
Toto a podobné zboží najdete v katalogu zde: