Intenzivní sérum pro zklidnění citlivé pleti - Slunečnice a levandule

Jemná, citlivá nebo alergická pleť je mnohem citlivější k působení škodlivých vnějších vlivů a proto se na ní známky stárnutí objevují daleko dříve. Sérum "Slunečnice a levandule" citlivé pleti napomáhá stát se daleko odolnější a povzbuzenější. Tato zcela přírodní formule je plná desenzibilizujících přísad, které potlačují citlivost pleti. Vysoký obsah těchto látek v séru a jeho jemné, čerstvé a rychle se vstřebávající složení aktivně zmírňuje bodání, potlačuje červenání a palčivý pocit pleti. Esenciální olej získaný destilací levandule z Provence má vynikající tišící, hojivé a regenerační účinky. Slunečnicový olej hydratuje a změkčuje pokožku. Extrakty z měsíčku a heřmánku jsou užívány od pradávna pro své protizánětlivé účinky. Zvyšují odolnost pleti proti vlivům vnějšího prostředí a mechanickému podráždění. Aromaenergie: Obsahuje 100% organické esenciální oleje.
značka:
Green Mama
obsah:
3 ml
produktové číslo:
sam804
cena 6,10 Kč s DPH
bez 21% DPH: 5,00 Kč
Koupit
Popis
Jemná, citlivá nebo alergická pleť je mnohem citlivější k působení škodlivých vnějších vlivů a proto se na ní známky stárnutí objevují daleko dříve. Sérum "Slunečnice a levandule" citlivé pleti napomáhá stát se daleko odolnější a povzbuzenější.
Tato zcela přírodní formule je plná desenzibilizujících přísad, které potlačují citlivost pleti. Vysoký obsah těchto látek v séru a jeho jemné, čerstvé a rychle se vstřebávající složení aktivně zmírňuje bodání, potlačuje červenání a palčivý pocit pleti.
Esenciální olej získaný destilací levandule z Provence má vynikající tišící, hojivé a regenerační účinky. Slunečnicový olej hydratuje a změkčuje pokožku. Extrakty z měsíčku a heřmánku jsou užívány od pradávna pro své protizánětlivé účinky. Zvyšují odolnost pleti proti vlivům vnějšího prostředí a mechanickému podráždění.

Aromaenergie: Obsahuje 100% organické esenciální oleje.

Použití: Aplikujte ráno a večer před použitím hydratačního krému a dále kdykoli dle potřeby.

Aktivní složky: Sezamový olej (Sesamum Indicum), slunečnicový olej (Helianthus Annus), allantoin, esenciální olej z levandule (Lavandula Angusfolia), extrakt z heřmánku (Chamomila Recutita) a měsíčku (Calendula Officinalis), abyssinian, esenciální olej z máty peprné (Mentha Piperita).

Výrobce: Green Mama
Toto a podobné zboží najdete v katalogu zde: