Intenzivní sérum pro rozjasnění pleti - Heřmánek a moruše

Toto rozjasňující sérum "Heřmánek a moruše" odstraňuje matný vzhled pleti. Koncentrované přírodní složky pleť rozzáří a harmonizují. Heřmánek stimuluje hojení a obnovu buněk a zkrášluje vaši pleť. Bílá moruše napomáhá prevenci výskytu hnědých pigmentových skvrn. Sérum je obohaceno olejem ze semínek hroznového vína, který má regenerační a restrukturalizační vlastnosti a umožňuje lepší kontrolu hydratace pleti. Zlepšuje vzhled pleti a rozjasňuje ji. Sérum chrání pleť před účinky UV-záření, napomáhá prevenci výskytu hnědých pigmentových skvrn a rozjasňuje pleť. Aromaenergie: Obsahuje 100% organické esenciální oleje.
značka:
Green Mama
obsah:
3 ml
produktové číslo:
sam803
cena 6,10 Kč s DPH
bez 21% DPH: 5,00 Kč
Koupit
Popis
Toto rozjasňující sérum "Heřmánek a moruše" odstraňuje matný vzhled pleti. Koncentrované přírodní složky pleť rozzáří a harmonizují.
Heřmánek stimuluje hojení a obnovu buněk a zkrášluje vaši pleť. Bílá moruše napomáhá prevenci výskytu hnědých pigmentových skvrn.
Sérum je obohaceno olejem ze semínek hroznového vína, který má regenerační a restrukturalizační vlastnosti a umožňuje lepší kontrolu hydratace pleti. Zlepšuje vzhled pleti a rozjasňuje ji. Sérum chrání pleť před účinky UV-záření, napomáhá prevenci výskytu hnědých pigmentových skvrn a rozjasňuje pleť.

Aromaenergie: Obsahuje 100% organické esenciální oleje.

Použití: Aplikujte ráno a večer před použitím hydratačního krému.

Aktivní složky: Zapouzdřené filtry (en-capsuled filters), heřmánkový extrakt (Chamomilla Recutita), extrakt z bílé moruše (Morus Alba), sezamový olej (Sesamum Indicum), olej ze semínek hroznového vína (Vitis Vinifera), esenciální oleje z heřmánku (Anthemis Nobilis) a majoránky (Origanum Marjorana).

Výrobce: Green Mama
Toto a podobné zboží najdete v katalogu zde: