Intenzivní sérum na ochranu před vlivy vnějšího prostředí - Eukalyptus a rozmarýn

Sérum "Eukalyptus a rozmarýn" napomáhá chránit vaší pleť před slunečním zářením a škodlivými vlivy okolního prostředí. Esenciální olej z eukalyptu probudí vaši pleť přívalem svěžesti, zatímco extrakt z rozmarýnu je silný antioxidant poskytující vaší pleti ochranu před škodlivými vlivy prostředí (UV, znečištění ovzduší, ...). Toto sérum velmi dobře chrání před slunečním zářením pomocí obsahu speciálních filtrů (tzv. zapouzdřených filtrů), které díky svému obalu nepřicházejí do přímého styku s pletí a tím jsou zcela neutrální pro vaše tělo (nemohou způsobit kontaktní alergii). Aromaenergie: Obsahuje 100% organické esenciální oleje.
značka:
Green Mama
obsah:
3 ml
produktové číslo:
sam802
cena 6,10 Kč s DPH
bez 21% DPH: 5,00 Kč
Koupit
Popis
Sérum "Eukalyptus a rozmarýn" napomáhá chránit vaší pleť před slunečním zářením a škodlivými vlivy okolního prostředí.
Esenciální olej z eukalyptu probudí vaši pleť přívalem svěžesti, zatímco extrakt z rozmarýnu je silný antioxidant poskytující vaší pleti ochranu před škodlivými vlivy prostředí (UV, znečištění ovzduší, ...).
Toto sérum velmi dobře chrání před slunečním zářením pomocí obsahu speciálních filtrů (tzv. zapouzdřených filtrů), které díky svému obalu nepřicházejí do přímého styku s pletí a tím jsou zcela neutrální pro vaše tělo (nemohou způsobit kontaktní alergii).

Aromaenergie: Obsahuje 100% organické esenciální oleje.

Použití: Aplikujte ráno a večer před použitím hydratačního krému pro potlačení matného efektu pleti.

Aktivní složky: Zapouzdřené filtry (en-capsuled filters), sezamový olej (Sesamum Indicum), olej z bodláku (Silybum Marianum), slunečnicový olej (Helianthus Annus), mrkvový extrakt (Daucus Carrota), beta-karoten, šalvějový (Salvia Officinalis), rozmarýnový (Rosmarinus Officinalis) a slunečnicový (Helianthus Annus) extrakt, esenciální oleje z citronu (Citrus Limonum), muškátu (Pelargonium Graveolens) a eukalyptu (Eucalyptus Globulus).

Výrobce: Green Mama
Toto a podobné zboží najdete v katalogu zde: