Intenzivní sérum pro péči o oční okolí - Kosatec a jitrocel

Váčky a tmavé kruhy pod očima jsou způsobeny zpomalením průtoku krve v zóně kolem očí. Sérum "Kosatec a jitrocel" je extremně čisté, speciálně vyvinuté pro jemnou pleť kolem očí. Neobsahuje konzervační látky a přidané parfémy. Čerstvá šťáva a extrakt z listů jitrocele jsou tradičně používány pro svůj uklidňující účinek na unavené oči. Byly zkombinovány s extraktem z kořenů kosatce, neboť tyto kořeny jsou schopné v sobě zadržet vodu po celý rok a tím umožňují rostlině přežít období sucha a udržet její krásu. Pokud je sérum "Kosatec a jitrocel" používáno denně výrazně snižuje velikost váčků a zesvětluje tmavé kruhy pod očima. Oční kontury vypadají uvolněně a hladce. Aromaenergie: Obsahuje 100% organické esenciální oleje.
značka:
Green Mama
obsah:
3 ml
produktové číslo:
sam801
cena 6,10 Kč s DPH
bez 21% DPH: 5,00 Kč
Koupit
Popis
Váčky a tmavé kruhy pod očima jsou způsobeny zpomalením průtoku krve v zóně kolem očí. Sérum "Kosatec a jitrocel" je extremně čisté, speciálně vyvinuté pro jemnou pleť kolem očí. Neobsahuje konzervační látky a přidané parfémy.
Čerstvá šťáva a extrakt z listů jitrocele jsou tradičně používány pro svůj uklidňující účinek na unavené oči. Byly zkombinovány s extraktem z kořenů kosatce, neboť tyto kořeny jsou schopné v sobě zadržet vodu po celý rok a tím umožňují rostlině přežít období sucha a udržet její krásu.
Pokud je sérum "Kosatec a jitrocel" používáno denně výrazně snižuje velikost váčků a zesvětluje tmavé kruhy pod očima. Oční kontury vypadají uvolněně a hladce.

Aromaenergie: Obsahuje 100% organické esenciální oleje.

Použití: Jemným poklepáváním pomocí konečků prstů nanášejte postupně od horních očních kontur a postupujte směrem dolů. Poté použijte denní krém.

Aktivní složky: Jitrocelový gel (Plantago Psyllium), extrakt z kořene kosatce (Iris Pallida), broskvový olej (Prunus Persica), sezamový olej (Sesamum Indicum), benzoinová tinktura, extrakt z měsíčku (Calendula Officinalis), esenciální oleje z rozmarýnu (Rosmarinus Officinalis) a cypřišku (Cupressus Sempervirens).

Výrobce: Green Mama
Toto a podobné zboží najdete v katalogu zde: