Intenzivní sérum proti stárnutí pleti - Olivový olej a hroznové víno

Sérum "Olivový olej a hroznové víno" lze použít jako prevenci proti stárnutí i na potlačení již viditelných příznaků stárnutí pleti. Má velmi jemné složení, které je pletí rychle absorbováno a přináší nápadný tonizační účinek. Po vstřebání jsou aktivní složky distribuovány do míst výskytu vrásek. Vráska je vyplněna zevnitř a pleť se zpevní. Olivový olej má mimořádné vyživující vlastnosti pro zvýšení hebkosti a povzbuzení pleti. Olej ze semínek hroznového vína, který je bohatý na esenciální mastné kyseliny, napomáhá regeneraci a restrukturalizaci pleti a umožňuje lepší kontrolu hydratace pleti. Aromaenergie: Obsahuje 100% organické esenciální oleje.
značka:
Green Mama
obsah:
3 ml
produktové číslo:
sam800
cena 6,10 Kč s DPH
bez 21% DPH: 5,00 Kč
Koupit
Popis
Sérum "Olivový olej a hroznové víno" lze použít jako prevenci proti stárnutí i na potlačení již viditelných příznaků stárnutí pleti. Má velmi jemné složení, které je pletí rychle absorbováno a přináší nápadný tonizační účinek. Po vstřebání jsou aktivní složky distribuovány do míst výskytu vrásek. Vráska je vyplněna zevnitř a pleť se zpevní.
Olivový olej má mimořádné vyživující vlastnosti pro zvýšení hebkosti a povzbuzení pleti. Olej ze semínek hroznového vína, který je bohatý na esenciální mastné kyseliny, napomáhá regeneraci a restrukturalizaci pleti a umožňuje lepší kontrolu hydratace pleti.

Aromaenergie: Obsahuje 100% organické esenciální oleje.

Použití: Aplikujte ráno a večer před použitím hydratačního krému.

Aktivní složky: Olej ze semínek hroznového vína (Vitis Vinifera), olivový olej (Olea Europaea), sezamový olej (Sesamum Indicum), kakaové máslo (Theobroma Cacao), sojový protein, extrakt ze sladkých mandlí (Prunus Amygdalus Dulcis), extrakt z vilínu (Rhodiola Rosea), ženšenu (Panax Ginseng) a kávy (Coffea Robusta, Coffea Arabica), brutnákový olej (Borago Officinalis), esenciální olej z růží (Rosa Damascena).

Výrobce: Green Mama
Toto a podobné zboží najdete v katalogu zde: