Hydratační denní krém - Šalvěj a šípková růže

Vaše pleť je každý den vystavená nepříznivým vnějším vlivům a potřebuje posilující denní ochranu. Tento hydratační denní krém z řady „Formule Provence“ dodává vaší pleti nezbytné esenciální živiny, chrání ji před UV zářením díky opouzdřeným slunečním filtrům a napomáhá jí vyrovnat se z poškozením způsobeným znečištěným ovzduším. Díky obsahu extraktů z kaštanu si vaše pleť navykne udržovat vlastní hydratační koloběh v rovnováze. Kaštan stimuluje buněčnou výměnu a předchází dehydrataci pleti a rekonstituuje hydratační bariéru na povrchu pleti. Čerstvé a lehké složení tohoto krému jemně působí na vaši pleť. Díky vysokému obsahu vitamínu C ztratí vaše pleť pocit napjatosti a matného vzhledu. Vaše pleť bude jemná, sametově hebká a vláčná. Neobsahuje žádné konzervační látky. Aromaenergie: Obsahuje 100% organické esenciální oleje.
značka:
Green Mama
obsah:
1,5 ml
produktové číslo:
sam807
cena 6,10 Kč s DPH
bez 21% DPH: 5,00 Kč
Koupit
Popis
Vaše pleť je každý den vystavená nepříznivým vnějším vlivům a potřebuje posilující denní ochranu. Tento hydratační denní krém z řady „Formule Provence“ dodává vaší pleti nezbytné esenciální živiny, chrání ji před UV zářením díky opouzdřeným slunečním filtrům a napomáhá jí vyrovnat se z poškozením způsobeným znečištěným ovzduším. Díky obsahu extraktů z kaštanu si vaše pleť navykne udržovat vlastní hydratační koloběh v rovnováze. Kaštan stimuluje buněčnou výměnu a předchází dehydrataci pleti a rekonstituuje hydratační bariéru na povrchu pleti. Čerstvé a lehké složení tohoto krému jemně působí na vaši pleť. Díky vysokému obsahu vitamínu C ztratí vaše pleť pocit napjatosti a matného vzhledu. Vaše pleť bude jemná, sametově hebká a vláčná.
Neobsahuje žádné konzervační látky.

Aromaenergie: Obsahuje 100% organické esenciální oleje.

Použití: Aplikujte každé ráno na očištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu. Krém se díky svojí konzistenci vstřebá velmi rychle a umožňuje okamžité nanesení make-upu. Pro kompletní hydrataci vaší pleti doporučujeme použít Intenzivní sérum pro posílení a hydrataci pleti - Kaštan a med z řady „Formule Provence“ a poté nanést denní krém.

Složení: Voda, sezamový olej (Sesamum Indicum)*, kakové máslo (Theobroma Cacao)*, Cocoglycerides*, Glycerin*, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Cetearyl Alcohol*, Cetearyl Glycoside (z pšeničných otrub)*, gel z aloe (Aloe Barbadensis)*, Silica, PVP, extrakt z kaštanu (Castanea Sativa)*, xantanová guma*, olej z Růže z Jericha (Lonicera Caprifolium)*, Capryloyl Glycine, Ethylhexyl Glycerine, Sodium Hyaluronate, šípkový olej (Rosa Canina)*, šalvějový olej (Sage Officinalis)*, Sodium Hydroxide, Tocopherol*, rakytníkový extrakt (Hippophae Rhamnoides)*, skořicový extrakt (Cinnamomum Aromaticum)*, šalvějový extrakt (Sage Officinalis)*, Caprylic/Capric Triglyceride*, Cinnamyl Alcohol*, Cinnamal Linalool*, Limonene*.
* látky rostlinného původu

Výrobce: Green Mama
Toto a podobné zboží najdete v katalogu zde: