Rozjasňující krém - Moruše a kořen lékořice

Tento rozjasňující krém, byl speciálně vyvinutý pro ženy snažící se obnovit a udržet svoji pleť bez poskvrny. Má preventivní i korekční účinky, aktivně bojuje proti výskytu stařeckých skvrn. Jeho přírodní složky pracují pro perfektní harmonii vaší pleti. Kombinované působení rostlinných extraktů z lékořicového kořene, moruše, heřmánku a lístků řeřichy zpomaluje procesy vedoucí k výskytu pigmentových skvrn. Díky obsahu opouzdřených slunečních filtrů zachycuje sluneční záření, které zvyšuje nepravidelnou pigmentaci pokožky. Den za dnem se vaše pleť stává hladší, rozjasněnou, s vyváženým vzhledem a její drobné nedostatky zvolna mizí. Neobsahuje žádné konzervační látky. Aromaenergie: Obsahuje 100% organické esenciální oleje.
značka:
Green Mama
obsah:
1,5 ml
produktové číslo:
sam806
cena 6,10 Kč s DPH
bez 21% DPH: 5,00 Kč
Koupit
Popis
Tento rozjasňující krém, byl speciálně vyvinutý pro ženy snažící se obnovit a udržet svoji pleť bez poskvrny. Má preventivní i korekční účinky, aktivně bojuje proti výskytu stařeckých skvrn. Jeho přírodní složky pracují pro perfektní harmonii vaší pleti. Kombinované působení rostlinných extraktů z lékořicového kořene, moruše, heřmánku a lístků řeřichy zpomaluje procesy vedoucí k výskytu pigmentových skvrn. Díky obsahu opouzdřených slunečních filtrů zachycuje sluneční záření, které zvyšuje nepravidelnou pigmentaci pokožky. Den za dnem se vaše pleť stává hladší, rozjasněnou, s vyváženým vzhledem a její drobné nedostatky zvolna mizí.
Neobsahuje žádné konzervační látky.

Aromaenergie: Obsahuje 100% organické esenciální oleje.

Použití: Používejte každé ráno jako denní krém, nanášejte na čistou a suchou pleť obličeje a krku. Tento krém je absorbován okamžitě po aplikaci, takže make-up můžete nanést vzápětí. Pro kompletní péči doporučujeme čtvrt hodiny před aplikací použít „Intenzivní sérum pro rozjasnění pleti - Heřmánek a moruše“ z řady Formule Provence.

Složení: Voda, Cocoglycerides*, Titanium Dioxid, Glycerin*, olej ze semínek hroznového vína (Vitis Vinifera)*, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate*, Stearic Acid*, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Glyceryl Stearate*, Silica, extrakt z lichořeřišnice (Tropaeolum Majus)*, pšeničný gluten (Triticum Vulgare)*, olej z Růže z Jericha (Lonicera Caprifolium)*, kakové máslo (Theobroma Cacao)*, xantanová guma*, Butylene Glycol, extrakt z kořene morušovníku (Morus Alba)*, extrakt z lékořice (Glycyrrhiza Glabra)*, Citric Acid, extrakt z meduňky (Lippia Citriodora)*, esenciální olej z cedrového dřeva (Cedrus Atlantica)*, extrakt z heřmánku (Chamomilla Recutita)*, PVP, Alumina, Citral*, Limonene*.
* látky rostlinného původu

Výrobce: Green Mama
Toto a podobné zboží najdete v katalogu zde: