Odličující mléko pro citlivou pleť - Heřmánek a kosatec (doprodej)

Tento jemný odličující přípravek z řady „Formule Provence“ má jemnou krémovou konzistenci mléka. Obohacený o zjemňující látky je obzvláště vhodný pro suchou a citlivou pleť. Jeho čistící složky, které jsou 100% rostlinného původu, respektují přirozenou rovnováhu pleti. Extrakt z heřmánku uleví citlivé pleti a extrakt z kořenů kosatce ochraňuje pokožku před dehydratací. Toto mléko jemně odstraňuje všechny stopy make-upu a nečistot z ovzduší a zanechá pokožku volně dýchající, vláčnou a zářící. Vaše pleť bude svěží, čistá a spokojená. Neobsahuje žádné konzervační látky.

Datum minimální spotřeby 11/2010
značka:
Green Mama
obsah:
100 ml
produktové číslo:
811
skladem
zboží je na našem skladě
cena 169,40 Kč s DPH
bez 21% DPH: 140,00 Kč
Zboží je aktuálně nedostupné, nelze objednat.
Popis
Tento jemný odličující přípravek z řady „Formule Provence“ má jemnou krémovou konzistenci mléka. Obohacený o zjemňující látky je obzvláště vhodný pro suchou a citlivou pleť. Jeho čistící složky, které jsou 100% rostlinného původu, respektují přirozenou rovnováhu pleti. Extrakt z heřmánku uleví citlivé pleti a extrakt z kořenů kosatce ochraňuje pokožku před dehydratací. Toto mléko jemně odstraňuje všechny stopy make-upu a nečistot z ovzduší a zanechá pokožku volně dýchající, vláčnou a zářící. Vaše pleť bude svěží, čistá a spokojená.
Neobsahuje žádné konzervační látky.

Aromaenergie: Obsahuje 100% organické esenciální oleje.

Použití: Naneste pomocí pleťového tampónku nebo konečky prstů a potírejte tvář a krk. Poté doporučujeme použít pleťovou vodu z řady "Formule Provence" pro dočištění a osvěžení vaší pleti.

Složení: Voda, Glycerin*, sezamový olej (Sesamum Indicum)*, jojobový olej (Buxus Chinensis)*, Cetearyl Alcohol*, Cetearyl Glukoside*, Stearyl Alcohol*, olej z Růže z Jericha (Lonicera Caprifolium)*, Ethylhexyl Glycerine, xantanová guma*, Capryloyl Glycine, olej z pšeničných klíčků (Triticum Vulgare)*, olej z šípků (Rosa Canina)*, Allantoin, Tocopherol*, extrakt z kořenů kosatce (Iris Pallida)*, Caprylic/Capric Triglyceride*, extrakt z heřmánku (Chamomila Recutita)*.
* látky rostlinného původu

Výrobce: Green Mama
Podobné zboží najdete v katalogu zde: