Styling krém pro hladké vlasy - papaya a kokos

Unikněte všedním dnům a dejte svým vlasům péči plnou vitamínů a vůně, tak jako byste byli v panenské přírodě tropického ostrova. S Papájovými styling přípravky získáte dlouhotrvající kontrolu nad účesem, zachováte jeho přirozený vzhled a vlasy budou příjemné na dotek. Neobsahují alkohol a jsou bezpečné pro barvené vlasy. Styling krém pro hladké vlasy zanechává vlasy sametově hladké a nadýchané. Má antistatické účinky, aniž by vlasy zatěžoval, usnadňuje jejich rozčesávání, oživuje unavené a hydratuje poničené vlasy.
značka:
Freeman
obsah:
150ml
produktové číslo:
50600
cena 158,60 Kč s DPH
bez 21% DPH: 131,00 Kč
Koupit
Popis
Unikněte všedním dnům a dejte svým vlasům péči plnou vitamínů a vůně, tak jako byste byli v panenské přírodě tropického ostrova.
S Papájovými styling přípravky získáte dlouhotrvající kontrolu nad účesem, zachováte jeho přirozený vzhled a vlasy budou příjemné na dotek. Neobsahují alkohol a jsou bezpečné pro barvené vlasy.
Styling krém pro hladké vlasy zanechává vlasy sametově hladké a nadýchané. Má antistatické účinky, aniž by vlasy zatěžoval, usnadňuje jejich rozčesávání, oživuje unavené a hydratuje poničené vlasy.

Použití: Naneste potřebné množství přípravku do dlaní, promněte mezi dlaněmi a vetřete do vlhkých vlasů. Poté nechte uschnout a nebo vysušte fénem.

Aktivní složky: Extrakt z voskového ořechu (Aleurites Moluccana), extrakt z kokosového ořechu (Cocos Nucifera), extrakt z papáji (Carica Papaya).

Výrobce: Freeman
Toto a podobné zboží najdete v katalogu zde: