Schwartz kosmetika z Mrtvého moře

Přírodní kosmetika Schwartz se vyrábí v severní části izraelské Negev. Tato oblast je nedaleko od místa, kde se již v dávných dobách koupala královna Kleopatra ve vodách bohatých na minerály Mrtvého moře. Stejně tak i Řekové, Římané a Turci, kteří žili v této oblasti, si při koupelích vtírali do pokožky olivový olej a svou duši regenerovali popíjením sladkého vína z této země. S přírodními přísadami využívanými po tisíce let vytváří kosmetika Schwartz vynikající přípravky pro každodenní péči pro všechny, kteří hledají zdravé a přírodní produkty. Kombinace minerálů z Mrtvého moře, olivového oleje a dalších rostlinných výtažků dává dohromady jedinečný a vysoce kvalitní přírodní produkt „Dead Sea Maximum Effect“. Kosmetika Schwartz neobsahuje parabeny ani sodium laureth sulfáty.

Kosmetika Schwartz nabízí ucelenou řadu k péči o pleť, která obsahuje minerály z Mrtvého moře v kombinaci s olivovým olejem. Svou péči začněte čistěním s jemným mlékem a tonikem, krásu vaší pleti dodáte použitím peelingu nebo speciálního omlazujícího séra. A pro hydrataci se nabízí celá řadu krémů dle typu vaší pleti včetně krému očního.
Tělová řada obsahující minerály z Mrtvého moře a olivový olej od firmy Schwartz obsahuje výrobky pro sprchování i koupel, jemná mýdla i peelingy, pro hydrataci pokožky celého těla je tu tělové mléko či hutnější máslo. Pro péči o vaší pokožku dále nabízí hydratační krémy pro péči o ruce a nohy.
Pro péči o vlasy je zde ucelená řada šamponu, kondicioneru a výživné masky vše obohacené o minerály z Mrtvého moře, olivový a další oleje, které vlasy ošetřují a chrání proti škodlivým vlivům životního prostředí.