MÁDARA eko-kosmetika z oblasti Baltu

Kosmetika MÁDARA pochází z Lotyšska – malé země v severní Evropě, z oblasti Baltu, kde jsou v přírodě ještě místa s čistými zdroji, kde příroda je nedotčená. Tato značka je spojena s ekologií. Je založena na myšlence, že přírodní složky jsou tím nejlepším pro naše tělo i pro naši duši.

Kosmetika MÁDARA je pro každou ženu, která hledá podstatu věcí a smysluplnost. Je určena pro ženy, které jsou unaveny z náročných společenských tlaků, aby byly dokonalé. Mít dokonalé tělo, dokonalý make-up až do posledního vlasu? To není MÁDARA. Mádara je pro skutečné ženy, které jsou jemné a ženské, a které také občas potřebují podporu, aby mohly pak rozdávat lásku a péči.
V tradici pobaltských států existuje hluboké pochopení pro význam měsíčních fází. MÁDARA produkty jsou vyrobeny pouze z vysoce kvalitních přírodních přísad, včetně léčivých bylin a rostlin sklizených v závislosti na astronomickém kalendáři. Je to místní znalost, která zůstala z dávných dob, kdy každá osoba žila v harmonii s přírodou. Rostlinné extrakty, které se získávají z rostlin pěstovaných v pobaltských zemích, jsou velmi vhodné pro potřeby lidí, kteří žijí v mírných klimatických zónách. Každá z rostlin má své vlastní charakteristiky a účinky - hojení, zvlhčování, výživu, zklidění, tonizaci, relaxaci, posilování, atd. Široká škála rostlin v přírodě nám umožňuje vybrat si nejvhodnější složku a dát tak každému výrobku konkrétní účinek. Využívání přírodních rostlinných látek jako aktivních přísad v péčí o krásu je účinné a silné: metabolické procesy jsou podobné v živočišné i rostlinné říši.

V kosmetických výrobcích MÁDARA jsou použity: čisté rostlinné výtažky z oblasti Baltského moře, suroviny získané z rostlin, například extrakty, rostlinné vosky, rostlinné pryskyřice, oleje, vlákna, rostlinný glycerin, rostlinné tuky, suroviny, které jsou získány z biologického pěstování nebo volně trhané je-li to možné, komponenty, které se získávají z rostlin nebo modifikované (esterifikací, hydrolýzou, atd.) s cílem vytvořit stabilní a efektivní kosmetický přípravek, např. mastné kyseliny- estery, vitaminy a jejich deriváty, konzervanty, které mohou být nalezeny v přírodě, jako jsou enzymy, organické kyseliny a jejich soli, minerální pigmenty, které mohou být nalezeny v přírodě, nebo organické pigmenty, které jsou získány z ovoce, zeleniny nebo rostlin a aroma vytvořená z éterických olejů a komponentů silic.
Složení výrobku je založeno na farmakologickém výzkumu, tak, aby výrobek podporoval přirozenou rovnováhu pokožky. MÁDARA kosmetika neobsahuje chemické konzervační látky, syntetické vůně a barviva, které mohou škodit tělu (i konzervanty v této kosmetice jsou vyrobeny z přírodních enzymů).
Řada péče o pleť kosmetiky MÁDARA obsahuje kombinaci základních kosmetických výrobků určených pro čištění, hydrataci a výživu pleti s ohledem na její specifické potřeby. Kombinací čistícího gelu, vhodné pleťové vody a hydratačního přípravku (gel, krém či fluid) získáte komplexní péči pro Vaši pleť, ať už je suchá, mastná, normální či smíšená. Dále v této řadě najdeme lehce tónovací fluidy, které poskytují pleti přirozený tón a svěžest. Fluid je výbornou alternativou namísto make-upu a na rozdíl od něj neucpává póry.
Všechny výrobky Mádara ecocosmetics jsou certifikovány podle přísných pravidel společnosti ECOCERT pro ekologickou a přírodní kosmetiku. Pouze výrobky, které splňují tato pravidla, mohou být označeny ECOCERT. Na každém balení naleznete procentuální podíl všech složek přírodního a BIO původu.
Výrobky MÁDARA pro péči o pokožku těla pomocí rostlinných extraktů pečují o její hydrataci a pružnost. Součástí řady jsou i specifické výrobky k péči o problematické partie, které zabraňují vzniku celulitidy, potlačují výskyt strií a výskytu pomerančové kůže. Všechny výrobky Mádara ecocosmetics jsou certifikovány podle přísných pravidel společnosti ECOCERT pro ekologickou a přírodní kosmetiku. Pouze výrobky, které splňují tato pravidla, mohou být označeny ECOCERT. Na každém balení naleznete procentuální podíl všech složek přírodního a BIO původu.
Produkty z řady Ecohair jsou voňavé bylinkové šampony a kondicionery pro všechny typy vlasů. Obsahují klasické ingredience jako je kopřiva či bříza a některé další pro příjemnou vůni jako je brusinka nebo kosatec. Všechny výrobky Mádara ecocosmetics jsou certifikovány podle přísných pravidel společnosti ECOCERT pro ekologickou a přírodní kosmetiku. Pouze výrobky, které splňují tato pravidla, mohou být označeny ECOCERT. Na každém balení naleznete procentuální podíl všech složek přírodního a BIO původu.
Řada Ecobaby přírodní bio kosmetiky Mádara je určená pro naše děti. Ecobaby je čistý, přírodní produkt z Pobaltských květin a rostlin sklizených ručně. Ecobaby produkty používají rostlinné a bylinné účinné látky tak vyváženě, aby co nejlépe pečovaly o citlivou dětskou pokožku od prvních dětských dnů až do školních lavic.
Všechny výrobky Mádara ecocosmetics jsou certifikovány podle přísných pravidel společnosti ECOCERT pro ekologickou a přírodní kosmetiku. Pouze výrobky, které splňují tato pravidla, mohou být označeny ECOCERT. Na každém balení naleznete procentuální podíl všech složek přírodního a BIO původu.